В пам’ять загиблих

В пам’ять загиблих

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України» — саме під таким галом, в Погребищенській громаді, відбувся щорічний забіг на честь загиблих Героїв російсько-української війни. Захід приурочений до Дня пам’яті загиблих Захисників України.

Аби вшанувати пам’ять загиблих воїнів та підтримати їхні родини до марафону доєдналися працівники Вищого професійного училища № 42 м. Погребище – Оксана Краснюк, Надія Огородник та Олександр Колосівський. Кожен учасник пробіг посильну для нього дистанцію, заявивши цим про те, що подвиг Героїв, що ціною власного життя захищали Україну завжди буде в нашій пам’яті та пам’яті наступних поколінь. Їх

Забіг дає можливість пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати близьким наших Героїв, об’єднанням ветеранів та чинним військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України.

Заходи такого роду є вкрай важливими та необхідними сьогодні для України! Даний забіг є практичною реалізацією державної політики із вшанування подвигу наших Захисників і Захисниць, популяризації серед ветеранів війни здорового способу життя, фізичної та психологічної реабілітації Воїнів та їхніх родин.

Ми глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх загиблих. Прийміть слова подяки за те, що виховали таких патріотів України.

Вічна слава подвигу полеглих Героїв та Героїнь України!
Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика