Урок-дослідження із зарубіжної літератури

Урок-дослідження із зарубіжної літератури

На сьогоднішньому уроці-дослідженні викладачка зарубіжної літератури Тетяна Нагало спільно з учнями 14 групи працювали над творчістю Шарля Бодлера. З ним, пізнім романтиком, пов’язують появу декадансу, в його творчості вбачають витоки символізму. Сам він заговорив про необхідність створення літератури, яку чітко назвав новою.

Митець залишив по собі поетичний світ, де душа веде одвічний поєдинок із собою, але ніколи не зупиняється у постійних пошуках незламної і прекрасної таїни. Тому учні 14 групи на сьогоднішньому уроці долучилися до вивчення таємниці творчості Шарля Бодлера.

За допомогою нестрандартних методів проведення уроку учні характеризували естетичні погляди Шарля Бодлера, визначали його місце в літературному процесі кінця 19 початку 20 століття, поглиблювали знання про модерністські зрушення у французькій поезії, вчилися складати опорні схеми і користуватися ними.

Викладачка ознайомивши учнів із змістом поезії «Альбатрос», показала роздуми автора про трагічний стан поета у суспільстві, боротьбу добра і зла, протиставлення високого і низького та естетичну привабливість поезії.

Під час філософсько-психологічного аналізу вірша «Альбатрос» учасники розвивали вміння аналізу поетичного твору, виразного читання поезії, вміння висловлювати та аргументувати власну точку зору, асоціативне та творче мислення.

Учні активно працювали з ілюстраціями до твору та здійснили рефлексію за допомогою методу «Кольоровий настрій уроку».

Слід зазначити значну зацікавленість учнів до даної теми та активність на уроці.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика