Участь у Ярмарку професій «Твоя професія — твоє майбутнє»

Участь у Ярмарку професій «Твоя професія — твоє майбутнє»

    23 листопада 2018 року делегація Вищого професійного училища №42 м. Погребище взяла участь у ярмарку професій «Твоя професія — твоє майбутнє», який відбувся в приміщенні Районного Будинку культури в смт. Ружин. Даний захід організувала Ружинська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості, мета якого — зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

    На ярмарку зібралися випускники загальноосвітніх навчальних закладів Ружинського району. У ході заходу майстри виробничого навчання та учні нашого училища розповідали присутнім про робітничі спеціальності, учнівське життя, гуртки та спортивні секції, відповідали на запитання, роздавали календарі, оголошення, буклети із довідковою інформацією про навчальний заклад та умови вступу. Гостям ярмарку були представлені відеоролик про життя та діяльність нашого училища, інформаційні стенди, а також демонстраційний стенд «Еволюція електромонтера», який в образній формі показує становлення, зростання та навчання професії «Електромонтер». Стенд виготовили учні групи №22 під керівництвом майстра виробничого навчання Філіповського Л.П.  Справжні витвори мистецтва з металу представили наші юні зварники на чолі з майстром виробничого навчання Задернівським В.С.

    Найбільше випускників шкіл біля себе зібрали наші учні-кухарі (групи №33, №23), які, під керівництвом майстрів виробничого навчання Шиян О.А. та Сіренко Л.М., проводили майстер-клас з карвінгу і частували гостей фруктами в шоколаді, та різноманітними смачними тістечками. Присутні були вражені майстерністю наших учнів, дехто навіть не міг повірити, що все це зроблено руками дітей.


    Такі заходи професійного спрямування вкрай потрібні, адже вибір професії – це справа не одного дня. Тож обираючи майбутній фах, треба пам’ятати, що здійснювати такий відповідальний крок потрібно свідомо, обов’язково необхідно проаналізувати свої здібності, знання, вподобання. Але що, як не спілкування з однолітками, які вже здобувають професію, не демонстрація виробів, створених дитячими руками, може повпливати на вибір майбутньої професії.
    Для здобуття якісної освіти потрібні три складові: сучасна матеріально-технічна база, викладачі-професіонали та бажання дитини вчитися. Перші дві складові наш навчальний заклад має, залишається бажання учнів здобувати важливі знання і навички.
    Тож, хто має бажання отримати безоплатну якісну професійно-технічну освіту після закінчення 9-го та 11 класів, — з радістю запрошуємо до нашого училища. А про все інше подбаємо ми.

    До речі, в навчальному закладі мають змогу навчатися не тільки вчорашні випускники шкіл, зарахування учнів до основних навчальних груп проводиться до 27 років включно.
    Більш детально з умовами вступу та навчання в училищі можна ознайомитись на сторінках нашого сайту та безпосередньо в самому навчальному закладі – наші двері завжди відкриті.


Матеріал підготували: Кияниця Н.М., Соборов А.М.
Фото — Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика