Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE — 2018”

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE — 2018”

     У період з 27 по 29 листопада в м. Києві проходив III Всеукраїнський конкурс професійної майстерності молодих фахівців WORLDSKILLS UKRAINE — 2018. Україна офіційно стала членом міжнародної організації WORLDSKILLS INTERNATIONAL у 2016 році.

     WORLDSKILLS INTERNATIONAL — міжнародна некомерційна організація, заснована в 1953 році, метою якої є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти. У діяльності організації беруть участь 74 країни. Щорічно конкурс проходить в країні-учасниці і раз на два роки — глобально. Конкурс Worldskills — це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та молоді віком від 18 до 22 років. Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань.
     Кількість учасників конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE з кожним роком зростає. У 2018 році у конкурсі приймає участь 170 учасників, більше 120 експертів, близько 50 членів журі, 25 лідерів команд, а також до проведення конкурсу задіяні близько 100 волонтерів, які навчаються в ПТО. Під час проведення конкурсу проходять майстер-класи, ярмарка та інші активності від роботодавців. Вперше у конкурсі прийматимуть участь усі регіони України. Worldskills Ukraine — 2018 проводився в м. Київ на арт-заводі «Платформа» в семи номінаціях: електромонтажні, зварювальні і слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, кулінарне та перукарське мистецтво, технологія моди.
В компетенції зварювальні роботи Вінницьку область представили експерт майстер виробничого навчання — Матвійчук Олександр Григорович та випускник вищого професійного училища №42 м. Погребище — Табуровський Валентин, які гідно продемонстрували професійні навички.

 

Залишити коментар

Яндекс.Метрика