ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – 2021

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – 2021

Вже традиційно, наприкінці листопада в нашому навчальному закладі проводився тижневик безпеки дорожнього руху. Цьогоріч тижневик було проведено з нагоди шостого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться у всьому світі за ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

З огляду на карантинні обмеження організатори уникнули масових заходів, робота проводилась окремо з кожною навчальною групою, конкурси ж відбувались за відсутності вболівальників та глядачів.

Протягом тижневика проведено ряд виховних та інформаційних годин щодо безпеки пішохода, адже пішоходи також є учасниками дорожнього руху і, не рідко, винуватцями дорожньо-транспортних пригод. Особливу увагу було приділено правилам поведінки на дорозі в зимовий період. Також цікавою і змістовною була інформаційна година «Стань помітним на дорозі», під час якої учні могли відчути себе водієм на вечірній, погано освітленій проїжджій частині і уявити чи зможе помітити пішохода в темному одязі водій і вчасно зреагувати.

Так як училище здійснює підготовку водіїв, то значну частину заходів було присвячено безпеці дорожнього руху саме водія. Це і ряд інформаційних годин, і зустріч з працівниками Національної поліції, і перегляд відеоматеріалів про наслідки порушень Правил дорожнього руху.

І який же ж тижневик без конкурсів! Учні першого та другого курсів змагались за звання кращих знавців правил дорожнього руху для пішохода. Перемогу у вікторині «Автомобіль. Дорога. Пішохід» здобули учні групи №22 Лавровський Тарас, Шевчук Артем та Кравчук Віталій, але різниця в підсумковому командному заліку була не значною, тому, будемо вважати, перемогла дружба.

Майбутні водії активно брали участь у конкурсі знавців дорожніх знаків. Після запеклої боротьби з мінімальним відривом переміг учень групи №31 Гашинський Олександр, учні групи №15 Пеценчук Вадим та Іванюк Сергій зайняли відповідно друге і третє місце.

Надзвичайно цікавим був конкурс водійської майстерності. Практично це була імітація екзамену з практичного водіння у сервісному центрі МВС.

Перемогу у даному конкурсі здобув учень групи №31 Мельник Юрій, друге місце розділили Кучеренко Олександр з групи №15 та Горбатюк Віталій з групи №31, на третьому місці Герасимович Михайло з групи №15.

З нагоди тижневика учні окремих груп виконали тематичні малюнки та плакати. Найкращим плакатом на тематику безпеки дорожнього руху визнано роботу учнів групи №21 Щедріна Романа та Горобця Олександра.

Всі учасники дорожнього руху повинні пам’ятати, що «Правила дорожнього руху – правила життя» не тільки під час тижневиків чи конкурсів тематичного спрямування, а й щодня.

Інженер з охорони праці ВПУ–42 А. М. Соборов

Залишити коментар

Яндекс.Метрика