ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 2018

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 2018

    Згідно плану роботи навчального закладу та з метою запобігання травмувань і загибелі дітей на дорогах, опанування учнями правил дорожнього руху, як для пішоходів, так і для водіїв, з 12 по 16 листопада 2018 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В заходах Тижневика взяла участь переважна більшість учнів та педагогічний колектив училища.

   Для проведення Тижневика організаційним комітетом було розроблено план заходів і практично всі заплановані заходи були виконані. Було проведено ряд інформаційних та виховних годин щодо безпеки на дорозі для пішоходів, пасажирів, велосипедистів, водіїв. Цікавою була зустріч майбутніх водіїв з представником Національної поліції, відбулась доволі жвава дискусія. Також присутні мали змогу переглянути відеофільм за тематикою Тижневика, створений службою охорони праці училища.


    Але основну увагу під час Тижневика було приділено практичній складовій заходів, підвищення рівня водійської майстерності учнів, закріплення знань з правил дорожнього руху та правил безпеки на дорозі. Команди груп 1 та 2 курсів демонстрували свої знання під час вікторини «Автомобіль. Дорога. Пішохід». Найкращі знання виявила команда групи №12: Щасливий Артур, Мельник Іван, Тупчій Богдан та Хозюк Максим. Друге та третє місця зайняли команди груп №21 та №13


   Учні ж старших груп, майбутні водії, змагались як в теоретичних конкурсах так і в конкурсі водійської майстерності. Серед знавців правил дорожнього руху найкращими були учні групи №32 Панчук Максим, Табуровський Василь та Ремарчук Костянтин. Вони надали відповіді на 210 запитань, допустивши лише одну помилку. Друге та третє місця зайняли команди груп №31 та №14.


   В конкурсі водійської майстерності, який проходив на автодромі училища, найкращими в своїх групах були: Панчук Максим (група №32), Бузак Максим (група №31) та Чернолуцький Андрій (група №14).


   Також слід зазначити, що наш навчальний заклад взяв активну участь у Всеукраїнському конкурсі відеоматеріалів «Молодь за безпеку дорожнього руху».
На даний конкурс подано дві відеороботи, де головними героями виступають саме наші учні. Результатів очікуємо до кінця 2018 року. Дані відеороботи Ви можете переглянути на ЮТУБ-каналі училища в мережі інтернет. Також пропонуємо Вам переглянути ще один повчальний відеофільм для водіїв.

   Отож, тижневик пройшов вдало, але слід пам’ятати, що дотримуватись правил дорожнього руху необхідно не тільки під час того чи іншого конкурсу, а постійно.
   Адже правила дорожнього руху – правила життя!


Інженер з охорони праці ВПУ-42 А.М. Соборов

Залишити коментар

Яндекс.Метрика