Соціо-емоційна підтримка підлітків

Соціо-емоційна підтримка підлітків

Одним із важливих пріоритетів в діяльності психологічної служби ВПУ № 42 м. Погребище  є забезпечення психологічної стійкості та соціо-емоційної підтримки учасників освітнього процесу. В Україні стартував проект під назвою «Соціо-емоційна підтримка підлітків». За результатами конкурсного відбору училище успішно зараховано до участі в проекті.

В Україні стартував проект під назвою «Соціо-емоційна підтримка підлітків». За результатами конкурсного відбору училище успішно зараховано до участі в проекті.

Цей проект — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine. Партнером з впровадження програми є ГО “Ла Страда — Україна”.

Основною формою роботи є проведення фасилітованих «кіл» для підлітків, де вони у супроводі фасилітатора виконують різні групові активності спрямовані на відновлення соціо-емоційного стану.

Підготовленим фасилітатором в даному проекті є практичний психолог Тетяна Нагало.

 Початок  2022-2023 н. р. є плідним  в організації та проведенні фасилітованих кіл в умовах даного проекту, що проводиться  з метою сприяння соціо-емоційному благополуччю підлітків, які постраждали від війни. Вже понад 10 фасилітованих кіл проведено з учнівською молоддю, залучено 5 учнівських груп, 75 учнів.

 Ці заходи ґрунтуються на передовій практиці психосоціальної підтримки, навчанні життєвим навичкам, захисті дітей та миробудування, орієнтовані на вразливих підлітків за допомогою підходів, зосереджених на самовираженні та інноваціях.

Проект триватиме до грудня місяця 2022 р. Саме проведенні фасилітовані кола формують у здобувачів освіти  конструктивні навички спілкування, мотивують до пошуку ресурсів та надають психологічну підтримку учасникам освітнього процесу.

#Вищепрофесійнеучилище№42м.Погребище #ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine

Залишити коментар

Яндекс.Метрика