Швейна майстерня «Власний бренд» презентувала власні вироби для внутрішньо переміщених людей

Швейна майстерня «Власний бренд» презентувала власні вироби для внутрішньо переміщених людей

Разом з жінками, з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають в колективному центрі на базі гуртожитку ВПУ 42, провели презентацію та передачу виробів швейної майстерні «Власний бренд».

У 2023 році виникла ідея відкрити швейну майстерню, в якій знайдуть своє втілення творчі ідеї та дизайнерські рішення внутрішньо переміщених осіб та талановитої молоді. Простір для діяльності безмежний – пошиття суконь, вишивка на замовлення, індивідуальний пошив костюмів, футболки, в’язані вироби та необхідні речі для ВПО. Протягом трьох місяців ми з жіночою командою реалізовували проект, який передбачав створення швейної майстерні на базі гуртожитку для задоволення потреб у швейних послугах для внутрішньо переміщених людей, що більше року проживають у нас. Проект реалізовувався за підтримки Громадська організація Незалежність.

Предметом першої необхідності для людей було обрано постільну білизну. Жінки та молодь активно долучилися до вибору швейних машинок, тканини, кройки та пошиття комплектів. Спільними зусиллями нам вдалося у квітні місяці виготовити 45 комплектів для 30 сімей, а також здійснювали пошиття та ремонт одягу.

Сьогодні, за участі представників ГО «Незалежність» було передано пошиту продукцію для внутрішньо переміщених людей, які проживають у гуртожитку та навчаються у ВПУ №42 м.Погребище. Також відвідали мешканців Плисківського психоневрологічного інтернату та Погребищенського терцентру соціального обслуговування і передали для їх потреб 32 комплекти.

Сподіваємося, що ця продукція доповнить домашній затишок нашим внутрішньо переміщеним людям. Дякуємо кожному, хто долучився до гарної справи. Продовжуємо створювати нові речі – у планах пошиття брендованих сумок. Віримо в Перемогу Сил оборони України та наближаємо її разом.Власний бренд має бути у кожного!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика