Рухливі старти серед працівників училища

Рухливі старти серед працівників училища

Спорт дуже важливий у житті людини, тому ми прививаємо любов до спорту не лише учням, а й працівникам училища.

За ініціативи директорки училища Каменщук Тетяна проведено активну пропаганду працівниками училища здорового та активного способу життя, під час спортивних змагань.

Сьогоднішні «Рухливі старти» присвятили нашим Героям, тим хто щодня боронить державу від агресора. Змагання провели на свіжому повітрі, а гарна сонячна погода допомогла створити відповідний настрій. Прості, але такі важливі види спортивної діяльності сприяють популяризації активного способу життя.

Участь у «Рухливих стартах» взяли 4 команди, до складу яких увійшли представники адміністрації, бухгалтерії, вихователі, майстри виробничого навчання та викладачі училища.

Різноманітними спортивними активностями покращилася фізкультурно-масова робота у навчальному закладі.

У програму змагань увійшло 9 завдань. Досить креативно кожна команда презентувала свою назву та командну пісню.

Під час естафет: бігу з паличкою, передачі м’яча в колонах, ведення футбольного м’яча змійкою між фішками, метання баскетбольного м’яча в обруч, біг зі стрибком на скакалці, стрибки в мішках, біг в парах лівим чи правим боком, команди проявили спортивні навички із спритності, витривалості, кмітливість, гнучкості та влучності.

Особливого азарту додало змагання з перетягування канату, жодна з команд не хотіла віддавати перемогу, тому впевнено та цілеспрямовано боролися за неї.

Учасники отримали задоволення від змагань та зробили значний внесок у підтримку командного духу та дружніх стосунків у колективі.

Велика кількість вболівальників серед учнів та працівників училища додавала азарту та гарного настрою усім учасникам.

Учасники змагань доклали чимало зусиль для командної перемоги. Тривалий час команди йшли на одному рівні, в результаті останнього змагання перемогу здобула команда викладачів «Педагоги-вчителі». З чим ми їх і вітаємо.

Бажаємо учасникам зберегти цей дух і в майбутньому продовжувати рухатися вперед до нових звершень! Бажаємо вам завжди бути здоровими! І нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя!

По закінченню змагань команди отримали солодкі призи від профспілки училища та грамоти за отриманні місця.Запрошуємо команди працівників установ та організацій Погребищенської міської ради до змагань наступного вівторка на стадіоні ВПУ #42 м.Погребище.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика