«Руки друзів» надали гуманітарну допомогу

«Руки друзів» надали гуманітарну допомогу

Допомога від Міжнародної організації з міграції МОМ IOM Ukraine, за посередництвом благодійного фонду «Руки друзів», надійшла до Вищого професійного училища № 42 м. Погребище.  Доставлено вантаж з побутовою технікою з метою облаштування умов на кухні для внутрішньо переміщених сімей.

«Українське волонтерство –  це звична практика допомоги від людей, особливо під час війни. Війна змусила багатьох людей опинитись у скрутній ситуації. Окрім допомоги держави, на поміч прийшли волонтери.  Це підтверджує той факт, що українці за характером емпатійні, вміють і хочуть допомагати.  Ми щиро дякуємо вам за витримку, сердечність і вміння єднатися. Ваш приклад мотивує нас ще більше пишатися українською нацією. Ми заново налагодимо звичне життя, подолаємо наслідки та відбудуємо Україну, але спочатку – мир та перемога!»  зазначила директорка училища Тетяна Каменщук.

Внутрішньо переміщенні сім’ї та адміністрація навчального закладу, щиро дякує волонтерам  міжнародного благодійного фонду «Руки друзів»  за допомогу та підтримку у такий важкий для України час.

Із вашою підтримкою та допомогою ми обов’язково переможемо! Слава Україні!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика