Робота швейної майстерні «Власний бренд»

Робота швейної майстерні «Власний бренд»

У рамках Тижня професійної освіти в Україні взяли участь у обласному вебінарі з теми: «Кар’єрне консультування: кращі практики та нові виклики. Формування підприємницької компетентності майбутнього кваліфікованого робітника як запорука кар’єрного успіху на ринку праці», який відбувся відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області.

З вітальним словом до учасників вебінару звернувся директор НМЦ ПТО у Вінницькій області Дорош Василь Степанович.

Ознайомила з порядком денним заходу та організаційними питаннями методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Короленка Лілія Святославівна.

Менеджер проектів ЗНГО «Волинський ресурсний центр» Ващук Сергій Леонідович розповів про інструменти розвитку підприємницьких навичок у здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

Психолог училища Тетяна Нагало поділилася досвідом роботи Вищого професійного училища #42 м.Погребище щодо проектної діяльності здобувачів освіти у фокусі підприємництва. Ознайомила учасників вебінару з роботою швейної майстерні «Власний бренд» та діяльністю Центру кар’єри в напрямку формування підприємницьких компетентностей здобувачів освіти.

Спікери заходу висвітлювали досить цікаві та дієві матеріали в напрямку консультування як дієвого інструментарію кар’єрного консалтингу професійної освіти, співпрацю зі стейкхолдерами як запоруку кар’єрного успіху.

Детально ознайомилися із діяльністю Центрів розвитку кар’єри як інструменту популяризації професійно-технічної освіти серед молоді та функціями, які повинні виконувати фахівці даних центрів.

Окремим пунктом винесено адаптацію молоді до ринку праці в умовах воєнного стану через розвиток підприємницьких навичок у центрах кар’єрного розвитку.

Дякуємо директору НМЦ ПТО Дорошу Василю Степановичу, модератору заходу Короленко Лілії Святославівні та всім учасникам вебінару за організацію та змістовний захід.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика