«Річниця»незламності

«Річниця»незламності

365 днів, які вміщують у себе 8760 годин, 525600 хвилин та 3153600 секунд, що наповнені силою, витримкою та незламністю. Саме цей час став часом виклику, який було кинуто нашій країні та її народу за власне бажання жити своїм вільним, незалежним життям. московські кати вчергове показали своє звіряче, нелюдське обличчя і сподівалися на блискавичну перемогу. Та не так сталося, як гадалося.

Український народ вистояв у перші важкі часи, дні і місяці. І нині став, ще ближче до загальної перемоги, яка буде взірцем незламності вільного світу, який завжди протистоятиме тиранії, диктату, безглуздій силі імперських амбіцій.

Для всієї країни це був час важкого протистояння на фронті, в тилу, на міжнародній арені. Час згуртованості та можливостей усвідомити власні сили, яких так потребують військові, внутрішньо переміщені сім’ї, волонтери та всі небайдужі громадяни.

Ми пишаємося нашими Захисниками та Захисницями, низько схиляємо голови перед загиблими Героями серед яких семеро випускників нашого училища — Яровенко Максим, Хортюк Ігор, Шелепун Олександр, Кучевський Андрій,Чорнолуцький Андрій, Потоцький Андрій та Ткачук Олексій.

Віримо у молодь, яка навчається у нашому закладі і прагне бути гідною своєї незламної країни.

Ми віримо в Україну, у президента Володимира Зеленського, який щодня веде нелегку боротьбу за перемогу добра над злом і ми знаємо, що на 365 днів стали ближчими до Всеукраїнської звитяги, адже кожен з нас серцем і душею з Україною!

Дякуємо кожному Захиснику та Захисниці за цей рік!
Слава нашим Героям! Слава Україні!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика