Прощавай училище рідне!

Прощавай училище рідне!

Червневий день відлунює святково,
Під звуки маршу учні йдуть.
Випускників сьогодні проводжаєм
У довгу і щасливу путь!

27 червня 2018 р. в актовій залі училища відбувся урочисто-святковий вечір «Прощавай училище рідне!». Від берега училища в самостійне доросле життя вирушили учні 14, 31, 32, 33, 34, 35 груп. Під звуки урочистого маршу в вечірніх сукнях і елегантних костюмах випускники, на чолі зі своїми наставниками, класними керівниками і майстрами виробничого навчання зайшли у святково прикрашену актову залу, де їх привітно зустрічали теплими оплесками викладачі училища, батьки, учні та гості свята.

Із вітальним словом до всіх присутніх, а особливо до випускників, звернувся директор ВПУ-42 м. Погребище Огородник Сергій Васильович.

В своїй промові він привітав всіх присутніх із завершенням навчального року, а також нагородив грамотами за професійні досягнення і здобутки педагогічних працівників училища: викладача фізики Ворчинську В.І., викладача спецдисциплін Ворчинського О.В. і майстрів в/н Задернівського В.С. і Матвійчука О.Г.

Урочиста частина вечора продовжилась врученням випускникам училища грамот, подяк, атестатів про середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника за професіями:
— тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів категорії «С»;
— кухар, кондитер;
— електромонтер з обслуговування електроустановок, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (кат. «С»);
— конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), оператор комп’ютерного набору;
— електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (кат. «С»)


Диплом з відзнакою отримав учень 14 групи Ємічев Павло.


Вітальна частина вечора розпочалася зверненням учнів випускних груп: Прокопця Романа (31 гр.), Навроцького Сергія (32 гр.), Дзигара Вадима (33 гр.), Савіна Вадима (34 гр.), Сорокопуд Катерини (35 гр.), які промовили щирі, відверті слова подяки викладачам училища за отримані знання, професійні уміння та навички.

Із музичним вітанням до викладачів звернулася випускниця 35 групи Мусійовська Лідія, яка виконала пісню «Випускники».

Наставник — наш найкращий друг,
Він відкриває всі дороги,
Які у майбуття ведуть,
Ведуть до перемоги

Під оплески випускників і всіх глядачів учні 31 групи зі сцени вітали своїх наставників. Зворушливою промовою, зі сльозами на очах класний керівник Мирошниченко Тетяна Володимирівна та майстер в/н Касіч Юрій Олексійович бажали своїм вихованцям і всім випускникам творчих злетів, успіхів у професійному зростанні, всього найкращого у подальшому самостійному житті і, щоб ніколи, не забували своєї другої домівки.


Для всіх класних керівників, майстрів в/н випускних груп пролунала пісня «Материнська любов» у виконанні учня випускної 33 групи Хмелюка Олександра.


Незабутнім, сумним і радісним водночас залишиться цей день для батьків випускників. До своїх рідних від імені всіх учнів випускних груп зі словами любові і вдячності звернулися Романюк Віталій (32 гр.) і Пелепівська Марина (34 гр.).


Музичними подарунками для всіх батьків пролунали пісні «Мої батьки» та «На зустріч долі» у виконанні Шоробури Миколи (33 гр.) і Ковбас Ольги (35 гр.).

Вечір продовжився виступом випускниці 35 групи Турлевської Юлії, яка три роки була президентом учнівського самоврядування. Юлія подякувала викладачам за теплу турботу, набуті знання і якості лідера, а всім молодшим учням і майбутньому президенту учнівського самоврядування бажала цікавого училищного життя, нових злетів та перемог.


Незабутніми, корисними і життєвими залишаться у серцях випускників поради із Вічної книги Мудрості, які піднесено зачитав учень 21 групи Титор Іван.


На протязі всього вечора на проекторі демонструвався відеокліп, у якому назавжди теплими спогадами залишаться світлі класи, дружні групи, затишні коридори навчального корпусу, гуртожитку, вечори відпочинку, цікаві спортивні змагання, години, проведені в бібліотеці училища, походи в ліс, кімнати гуртожитку, уроки виробничого навчання, хвилювання на екзаменах.


Пісню «Старі фотографії», яку виконав випускник 35 групи Столітній Максим, ще будуть довго згадувати наші випускники, гості вечора. Під бурхливі оплески глядачів Максим подарував букети квітів своєму класному керівнику Артемчук Аллі Василівні та майстру виробничого навчання Кияниці Наталії Миколаївні.


Традиційно зі словами батьківського благословення та запашним українським короваєм проводжали у світлу щасливу дорогу батьки випускників: Варенья Оксана Миколаївна і Ільчук Віталій Іванович.


У фінальній промові ведучі свята Коваленко Юрій (21 гр.) і Бурлаченко Марина (23 гр.) бажали випускникам:

Щастя, добра і любові —
Звучить як молитва свята!
Щастя, добра і любові
На многі і многі літа!

У добру путь, випускники Вищого професійного училища №42
м. Погребище 2018 року!


Павлик Н.В., художній керівник
Фото — Кияниця Н.М., майстер в/н

1 Коментар до сих пір

Столетняя Н.АОпубліковано  10:26 пп - Июл 2, 2018

Круто))) нехай вам щастить та в добру путь випускники!!!!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика