Професія електромонтера

Професія електромонтера

Вибір професії — одне з найвідповідальніших рішень в житті людини. Якщо вам вдалося знайти заняття до душі, то фізичні і духовні сили знаходяться в єдності.

Одна з найнеобхідніших спеціальностей  сьогодення – це професія електромонтера. Впевненні, що всі ми переконалися в цьому. Останнім часом, кожна ракетна атака, летить з метою занурення України у темряму. Відновлювати об’єкти, які потрапили під обстріл, приходиться також і електромонтерам. Саме від того, яку професійну підготовку вони отримали, залежить дане відновлення.

Вище професійне училище № 42 м. Погребище здійснює професійну підготовку «Електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування».

На даний час, здобувають дану професії у стінах училища 105 учнів. Висококваліфікований викладацький колектив, завжди поруч з майбутніми електромонтерами, залишається лише їхнє бажання здобувати професію.

Директорка училища Тетяна Каменщук акцентує увагу на тому, що  важливим аспектом у підготовці фахівців електротехнічного напряму є наявність сучасного навчально-практичного освітнього середовища. Саме тому, училище має дві навчально-виробничі майстерні для підготовки фахівців даного спрямування.

Оновлене лабораторне і навчально-виробниче обладнання кабінетів та  майстерень забезпечене всім необхідним, монтажними столами, електричним обладнанням, наборами різних електричних інструментів і пристосувань. Все це дає можливість унаочнити освітній процес, забезпечує учнів можливістю відпрацювання умінь та навичків на сучасному електроустаткуванні, що сприяє підвищенню їх зацікавленості у фаховому зростанні.

Мало приємного в тому, що наша країна є головною ціллю ракетних обстрілів країни-терористки, але їм нас не зламати. Навіть в темряві ми навчаємося, реалізовуємо свої ідеї та працюємо.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика