Подяка за багаторічну сумлінну працю

Подяка за багаторічну сумлінну працю

Сьогодні, 22 вересня 2022 року, весь колектив Вищого професійного училища №42 м. Погребище зібрався, щоб подякувати за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих робітників Огороднику Сергію Васильовичу.

Вперше Сергій Огородник переступив поріг ВПУ №42 (тоді ще Погребищенське профтехучилище №42) у 1986 році як майстер. А вже у 1989 році колектив вітав його як директора цього ж навчального закладу.

За довгі 33 роки плідної роботи на посаді директора він зумів досягти значних результатів у розбудові училища та підняти його на Всеукраїнський рівень. Підтвердженням цьому є численні нагороди, відзнаки, подяки як обласного рівня так і Міністерства освіти і науки України.

Саме під керівництвом Сергія Огородника училище вийшло на новий рівень в системі професійно (професійно-технічної) освіти ставши Лідером професійної (професійно-технічної) освіти України, що підтверджує відповідний Диплом виданий Національною академією педагогічних наук України та МОН України 17 березня 2018 року.

Управлінська діяльність Сергія Огородника супроводжувалася успішною розбудовою навчального закладу та його матеріально-технічної бази, що сприяло неодноразовому проведенню на базі училища конкурсів професійної майстерності, семінарів, майстер-класів, нарад директорів професійно-технічних навчальних закладів як обласного так і Всеукраїнського рівня.    

Нам не вистачає слів, щоб висловити свою подяку! Дякуємо Вам за все! Така людина, як Ви, заслуговує глибокої поваги! Хочемо побажати, щоб в житті все виходило з легкістю, а ми, колектив, завжди будемо готові прийти на допомогу!

Ви про нас не забувайте,
Іноді хоч завітайте,
Будем раді Вас зустріти,
В дружній бесіді погомоніти
Спільним успіхам радіти,
Ви багато нас навчили,
Разом успіхи ділили
Кожен день і повсяк час
Бог нехай охороняє Вас


Із великою повагою, колектив Вищого професійного училища №42 м.Погребище

1 Коментар до сих пір

ЛесяОпубліковано  1:07 дп - Сен 23, 2022

ЖАЛЬ ЩО ПІШОВ.Але по собі залишив слід який запам’ятається на багато поколінь!!!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика