Перше місце у Всеукраїнському конкурсі iTalent в номінації «Цифрове фото»

Перше місце у Всеукраїнському конкурсі iTalent в номінації «Цифрове фото»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 №1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» 19 травня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» було проведено фінал V сезону найбільшого в Україні Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій (IT-проектів і кіберспорту) серед дітей і молоді у віці від 8 до 18 років – iTalent. Мета конкурсу надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.

У конкурсі взяли участь понад 1600 дітей.
Роботи спочатку подавалися onlinе, що дало можливість долучитися всім бажаючим, незалежно від того, хто де живе — в селі чи у великому місті. В конкурсі було 15 номінацій і будь-яка дитина могла знайти себе в IT. Учасники вибирали напрямок в залежності від своїх захоплень: подобається фотографувати — цифрове фото, знімати відео — відеомонтаж, хочеш створити мем — 2D графіка, змоделювати лицаря — 3D графіка, створити мультфільм — 2D анімація, розробка сайтів — тут цілих 3 номінації! У конкурсі були також номінації для розробників комп’ютерних програм або програм для мобільного — SOFT & MOBILE і для юних інженерів — розробка девайсів. Були дві номінації з розробки ігор: для найменших за допомогою «конструкторної» програми SCRACTH, яка дозволяє зрозуміти, що ж таке алгоритми, і як взагалі проектуються гри і для вже більш підготовлених — номінація — GAME DEV. Також було три номінації в e-sport.
Перший етап конкурсу полягав в оцінці online, за результатами якого по три фіналісти у кожній номінації та віковій категорії приїхали на фінал V сезону для презентації своїх проектів та визначення переможців. Всього було 94 фіналісти iTalent, серед них і наш учень Майборода Віктор (учень 22 групи), який у номінації «Цифрова фотографія» посів І місце у старшій віковій категорії.

Свій проект «Будуйте і бережіть храм своєї душі» йому вдалося успішно реалізувати під керівництвом викладача інформаційних технологій Кияниці Наталії Миколаївни.

Дана робота – це звернення, до однолітків, щоб формували і зберігали в собі найвищі людські цінності – ввічливість, милосердя, гідність, чуйність, любов і повагу до ближнього.


Захист IT-проектів пройшла в Unit Factory — одній з найкращих в Україні IT-шкіл, де молодь безкоштовно вчиться за стандартами інноваційної французької Школи 42.
Змагання кіберспортсменів пройшли в легендарному комп’ютерному клубі Asus CyberZone.


Оцінювання робіт і презентацій проводили фахівці з IT, які давали поради, ділилися «фішками» і тонкощами професії під час захисту — такий досвід можна отримати тільки на iTalent.
Всі фіналісти, крім безцінного досвіду, отримали цінні подарунки, загальний призовий фонд склав більше 120 000 гривен.


Організатор конкурсу Антон Єременко привітав переможців, подякував всім, хто допомагав: батькам, вчителям, суддям, менторам, спонсорам, волонтерам! Вітаємо нашого учасника конкурсу і його керівника з перемогою 👍🙂

 


Викладач інформаційних технологій та інформатики Кияниця Н.М.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика