Перемогли у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Новий день».

Перемогли у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Новий день».

Черговою високою оцінкою таланту танцювальних колективів Вищого професійного училища # 42 м.Погребище «Smile» та «DIS» стала перемога у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Новий день».

Дипломом Першої премії, в категорії естрадний танець з хореографічною композицією»Solo», нагороджено танцювальний колектив «DIS»(керівник Вікторія Джура).

Дипломом Першої премії, в категорії класичний танець з хореографічною композицією «Очі на піску», нагороджено танцювальний колектив » Smile»(керівник Вікторія Джура).

Дипломом Другої премії, в категорії сучасна хореографія з хореографічною постановою «Незламна», нагороджено танцювальний колектив «Smile»(керівник Вікторія Джура).

Оголошено подяку Джурі Вікторії за професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури України.

Адміністрація Вищого професійного училища # 42 м.Погребище висловлює величезну вдячність кожній учасниці та художньому керівнику Вікторії Джурі, за їхню неймовірну творчість, здібності та зусилля, які вкладені роботу.

«Ваша творчість надихає та показує, яка велика сила вираження може бути у музиці та танці. Протягом навчального року Ви розширили кордони власної творчості та наповнили її новими ідеями. Ваші хореоргафічні композиції неперевершені і цей конкурс — одна із зупинок на вашому шляху до ще більших досягнень» — прокоментувала директорка училища Каменщук Тетяна.

Ми ще раз переконалися, що українці —
нація сильних, талановитих та вільних людей, творчість яких не здатна знищити навіть війна.

В складний час для нашої країни, маємо бути сильними та згуртованими, допомагати один одному, продовжувати жити, творити та робити все для Перемоги.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальшої праці над вдосконаленням талантів, цілеспрямованості, наснаги, натхнення та мирного життя у вільній та квітучій Україні.

Дякуємо Силам Оборони України за можливість молоді розвиватися на мистецькому рівні.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика