Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

8-9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Саме друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії всього людства, адже понад 80-мільйонів людей загинуло у вирі тих жорстоких подій та страждань.

Сьогоднішній день ми присвячуємо тим, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Для нас ці пам’ятні дні символізують не лише героїчну перемогу, а насамперед є нагадуванням про масштабну катастрофу, яка стала можливою за змови двох тоталітарних режимів.

Цього річ, наша рідна Україна відзначає травневі дати в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягнула на нашу незалежність і територіальну цілісність. Колись братська країна намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки, і відверто та цинічно, загрожує миру у всій Європі.

Для кожного з нас протистояння рашистам – це боротьба за свободу, демократію та європейські цінності, що є генетичним кодом нашої самобутності. Ворогу не вдасться зламати героїчного духу нашого народу, його збройні сили, адже ми маємо найцінніший скарб – волю до перемоги!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика