Педагогічні читання та теоретично–практичний семінар.

Педагогічні читання та теоретично–практичний семінар.

     10 січня в училищі пройшли педагогічні читання на тему: STEM–технології у сучасній освіті.
    Своїми поглядами та думками поділилися викладачі загальноосвітніх і спеціальних предметів, а сама: Лілія Абрамович–Тлустенко — “STEM–технології при вивченні англійської мови”, Олександр Ворчинський — “STEM–проекти на уроках технології», Андрій Соборов — “STEM–інженерія: за чи проти?”, Леонід Філіповський — “STEM-навчання на уроках виробничого навчання”.

   Загальні підсумки були підведені методистом училища Олександром Семком. Як результат, педагогічний колектив училища, і надалі працюватиме з новими методиками і технологіями вдосконалюючи шляхи підготовки майбутніх кваліфікованих працівників.
    8 січня психологом і методистом училища проведено теоретично – практичний семінар: “Гуманізація демократизація взаємин у педагогічному колективі училища”. Під час заходу відпрацьовувалися навички конструктивного спілкування, використовувалися елементи тренінгових вправ та відбувався живий діалог між учасниками, в результаті якого було знайдено спільні рішення проблемних ситуацій.


   Крім того, педагоги отримали чудову можливість з користю провести час і зарядитися енергією від своїх колег.
   Організатори заходу твердо переконані, що педагогічний колектив училища здатен виконувати поставлені перед ним завдання і досягати спільної мети.


Семко О.М., методист училища

Залишити коментар

Яндекс.Метрика