Осіння ярмарка

Осіння ярмарка

Осінь— це не тільки жовто-оранжевий колір листя дерев чи тепло “Бабиного літа”. Осінь —це ще й пора збору врожаю. Працівники та здобувачі освіти училища радіють, що польові роботи завершилися, врожай зібрано.

Раніше, зазвичай, у цей час люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Учні училища вирішили пригадати традиції наших батьків і створити в навчальному закладі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Ознайомили учасників з традицією ярмаркування українського народу, а також об`єднали в одне ціле всю училищну родину.

З вітальним словом до учасників ярмарку звернулася директорка училища Каменщук Тетяна та представник міської ради Анатолій Білик.

Здобувачі освіти під керівництвом класних керівників та майстрів виробничого навчання провели ярмарок смаколиків та печива. Виручені кошки будуть передані на потреби Сил Оборони України.

Від самого ранку учні несли з собою, крім портфелів, різноманітну смакоту. Всю випічку готували вдома та в училищних лабораторіях. Дана продукція користувалася попитом у покупців як тільки її поставили на столи.

Кожен хотів продати своє та купити щось смачненьке в іншого. Адже печиво та смаколики були один-одного краще, як за формою так і оригінальністю випічки.

На один день вестибюль їдальні училища перетворився, майже, на справжній ярмарок.

Проведена ярмарка стало заходом, який приніс всім хороший настрій, об’єднавши учнів, адміністрацію та працівників училища.

На завтрішній лінійці нагородимо групи за зайнятті призові місця у виставкових композиціях «Осінній вернісаж».

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно провели разом час.

Ярмарок завершився, але сам захід надовго запам’ятається всім учасникам.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика