Оновлення медичного кабінету училища

Оновлення медичного кабінету училища

Карантин — час не для суму та переживань, а період, коли можна попрацювати на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

При допомозі спеціалістів інших структурних підрозділів училища було виконано ряд робіт у медичному кабінеті, а саме: заміна електропроводки та плафонів, побілено стелю  і поклеєно миючі обої (згідно санітарних вимог) та багети.

      Кабінет  поповнився необхідним медичним і допоміжним обладнанням відповідно до табельного оснащення: Кушетка процедурна з регульованим підголівником КРП; Ростомір підлоговий з вагами РПВ-2000; Термометр інфрачервоний(пірометр медичний); Шина фіксуюча(формувальна); Фіксатори шиї ФШ-04; Штатив медичний пересувний ШДВ-Е для тривалих вливань; Носилки медичні «БІОМЕД» А08; Пульсоксиметр СМS50С; Спалювач голок і декоструктор шприців MEDTECH DOTS; Сумка укладка з  набором невідкладної допомоги; Столик з ящиком на 3 полочки(800)СТЯ-ЗП-800; Інгалятор «БІОМЕД» 403С (компресорний); Опромінювач бактерицидний.

  Всі роботи  у кабінеті виконувалися із дотриманням санітарних норм та правил.

А в оновленому кабінеті здобувачам освіти та працівникам будуть надаватися якісніші медичні послуги, а при необхідності і медична допомога, адже ми дбаємо, щоб кожна дитина була здорова. Про здоровий спосіб життя є чимало прислів’іїв і приказок: «Найбільше багатство — здоров’я», «Хто про здоров’я дбає, тому Бог помагає».

    Хочеться тільки, щоб людина починала замислюватися над своїм здоров’ям не тоді, коли захворіє, а значно раніше. Адже не так важко дотримуватися режиму, стежити за власним раціональним харчуванням і щодня робити зарядку. То ж берегти здоров’я треба з молоду, адже це найбільше багатство людини. Тому адміністрація постійно дбає про створення належних соціально-побутових умов у нашому закладі, а також піклується про здоров’я, благополуччя здобувачів освіти і працівників навчального закладу.

1 Коментар до сих пір

ОлександрОпубліковано  1:06 дп - Мар 25, 2021

Молодці, пропозиції служби санітарного нагляду були взяті до уваги і виконання.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика