«Одного разу під Полтавою» на новий лад

«Одного разу під Полтавою» на новий лад

Дванадцять сцен гумору, годину позитиву, незабутні враження, радісну атмосферу, жарти, неперевершену гру та артистизм подарували сьогодні всім присутнім у залі учасники музично-артистичної студії вищого професійного училища #42 м.Погребище.

Захід відбувся за ініціативи директорки училища Каменщук Тетяна та художніх керівників — Макс Тріска та Вікторії Джури.

Нашим молодим артистам вдалося досить професійно та емоційно розіграти одну із життєвих історій відомого Юрчика та його кума, які уявляють себе успішними заробітчанами на європейських просторах.

Фентезі у їх виконанні ще раз переконало всіх, що наші учні розумні, кмітливі, талановиті та артистичні.

Під час перегляду спектаклю кожен задумався над тим, чи варто шукати кращої долі за кордоном. Звичайно кожна людина робить свій вибір у житті. Та все-таки завжди треба цінувати місце, де ти народився, зростав та формувався як особистість.

До проведення спектаклю доєдналася директорка училища Тетяна Каменщук. Тетяна Дмитрівна закликала випускників та випускниць училища, які мають професійні знання та відкритий світ для можливостей розвивати власну справу залишаючись в Україні та працювати на її розбудову.

Пісня «Все буде добре» у виконанні учасників заходу» об’єднала всіх присутніх у вірі в близьку Перемогу та квітучу Україну.

Пам’ятаймо слова Дмитра Павличка «Виростай дитино, й пам’ятай: Батьківщина — то найкращий край!»

Залишити коментар

Яндекс.Метрика