Новорічні вітражі 2022!

Новорічні вітражі 2022!

          Новорічні свята для кожного з нас – це приємні і дивовижні миті, які знайомі дорослим та дітям з дитинства. Очікування свята, їх атмосфера й неповторність, завжди, надихають до життя і спонукають робити корисні та добрі справи. Звісно, отримувати подарунки приємно, та дарувати їх – це незабутньо. Ось  і наші здобувачі освіти подарували всім нам позитивні враження та емоції, підготувавши Новорічні листівки у рамках тематичної виставки Новорічні вітражі 2022.

          Представники груп №11, 12, 14, 15, 21, 22, 23, 25, 32, 33, 42 по різному підійшли до творчого завдання, але спільним для всіх робіт було бажання продемонструвати незабутню новорічну атмосферу, висловити найкращі вітання з нагоди прийдешнього свята та підкреслити багатогранність поглядів на життя.

          За якихось два тижні, разом із зміною календарної дати, нам випаде чудова можливість розпочати новий відлік власним перемогам та здобуткам, відкриттям і досягненням. Віриться в те, що ми разом дослухається до висловлених привітань, наповнимося їх енергетикою та неодмінно станемо кращими у новому 2022 році.

          Адміністрація училища дякує наставникам вказаних груп і авторам робіт, які активно попрацювали над створенням у нашому навчальному закладі Новорічної атмосфери.

Стребкова М.Г. – заступник директора училища з виховної роботи

Залишити коментар

Яндекс.Метрика