«Ноутбук кожному вчителю»

«Ноутбук кожному вчителю»

98 навчальних закладів Вінницького району отримали хромбуки в рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», — Сергій Борзов

13 квітня Начальник ОВА Сергій Борзов ( Сергій Борзов — голова Вінницької ОДА) зустрівся з головами територіальних громад та директорами закладів загальної середньої освіти Вінницького району.

Нагадуємо, що у рамках реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки України, Вінниччина отримала 2428 хромбуків. Всі вони розподілені по громадах області відповідно до заявленої потреби.

«Сьогодні ми передаємо 346 хромбуків для 93 шкіл та 5 закладів освіти обласного підпорядкування. – зазначив очільник області. — Ця техніка дозволить покращити доступність освітніх послуг дітям та полегшить роботу нашим вчителям».

Зараз у зв’язку з воєнним станом необхідно впроваджувати гнучкі підходи до галузі освіти: заклади освіти мають бути забезпечені необхідною технікою, адже стало можливим і досить зручним навчання в одному класі і онлайн, і офлайн.

Під час зустрічі Начальник ОВА подякував усім освітянам за відданість власній справі, а також за вибір працювати та розвивати Україну у такий складний час. Принагідно, очільник області поділився новиною: «Ми подали пропозиції аби внести зміни до постанови Кабміну, щоб мати змогу залучати пасажирські мікроавтобуси, які були у вжитку за кордоном, для перевезень учнів. Кожна громада має побратимів у Європі, які можуть надати пасажирські сертифіковані автобуси в якості гуманітарної допомоги. Прем’єр-міністр підтримав на нашу ідею. Це дасть можливість забезпечити навіть найвіддаленіші громади зручним автотранспортом. Підвіз дітей має бути комфортним і безпечним! І нам під силу вирішити цю проблему».

Разом до перемоги!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика