«НАША АРМІЯ»

«НАША АРМІЯ»

5 грудня в урочисто прикрашеній спортивній залі Вищого професійного училища №42 м. Погребище проводилась військово-патріотична, спортивно–розважальна гра «Наша армія», присвячена ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ України.

Своїми знаннями військової справи, своїм фізичним розвитком, своєю дотепністю та іншими чеснотами, які притаманні воякам, мірялися юнаки із 14, 31, 32, 33, 34, 42 груп. Вони представляли відповідно команди: «Січовики», «Переможці», «Спецназ», «СУЗ», «Сокіл», «Є-сап»

В урочистій частині виховного заходу до учасників дійства та й усіх присутніх зі словами привітання звернулися заступник директора училища з навчально-виробничої роботи  Демиденко Віктор Григорович та військовий комісар Погребищенського району капітан Тригуб Олександр Степанович, який під час свого виступу нагородив грамотою педагогічний колектив училища за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.  Тож після відкриття змагань, викладач «Захисту Вітчизни» Пашковський Степан Юліанович ознайомив усіх присутніх з програмою гри, і команди почергово  почали демонструвати свої уміння  та напрацювання у стройовому вишкілі – у конкурсі «Візитка». У цій  частині гри  лідирували юнаки з команд: «Сокіл» та «Є-сап». У конкурсі «Підтягування» — лідер 32 група.  Далі команди боролися та навперепад отримували маленькі перемоги в конкурсах: «Вікторина», «Спорядження магазину», «Одягання ЗЗК та спорядження», «Сапери-силачі», «Футбол у протигазах», «Армреслінг» та «Домашня заготовка»,  де юнаки демонстрували свої артистичні та спортивні уміння.

      Всі команди мали гарну всебічну підготовленість, а тому боролися, як то кажуть, за кожну «десяту секунди», за кожний бал. І все ж у напруженій і водночас веселій грі перемогу здобули юнаки з 42 групи, які разом з грамотою за перше місце отримали із рук начальника Погребищенського райвідділу поліції майора Гавриша Володимира Володимировича ще й кубок, якого він гостинно подарував.  Друге — посіли  юнаки із 33 групи. А третє — вибороли «Соколи» 34 групи. Всім учасникам «гри» з нагоди свята вручено подарунки від голови первинної профспілкової організації учнів, заступника директора училища з виховної роботи  Голумбієвського Анатолія Петровича.

Організатори змагань висловлюють подяку художньому керівнику училища Павлик Наталі Володимиривні та ведучим святкової програми: Турлевській Юлії та Кобрін Аміні. Щирі слова вдячності за плідну роботу висловлюємо голові суддівської колегії, заступнику директора училища з навчально-виробничої роботи Демиденку В.Г. та його помічникам у роботі журі змагань – начальнику райвідділу поліції Гавришу В.В., військовому комісару Тригубу О.С., т.в.о. начальника ДПРЧ №26  Погребищенського району ДСНС України ст. лейтенанту цивільного захисту Томашевському Денису Олеговичу, майору ЗСУ Гаврилюку Юрію Вікторовичу та лейтенанту поліції Козодою Дмитру Юрійовичу.

      Змагання завершені, підсумки підведено. Всі учасники команд та глядачі-вболівальники з гарним настроєм залишають гамірну залу щойновщухлих баталій і, звичайно, велике значення для виховання молоді є участь у суддівстві гри такого поважного журі – лише сама присутність на святі офіцерів збройних формувань неабияк підносить дух юнаків – майбутніх захисників Батьківщини.

6 Grudnya

6 Grudnya1

6 Grudnya2

6 Grudnya3

6 Grudnya4

6 Grudnya5

6 Grudnya6

6 Grudnya7

6 Grudnya8

6 Grudnya9

6 Grudnya10

6 Grudnya11

6 Grudnya12

6 Grudnya13

6 Grudnya14

6 Grudnya15

6 Grudnya16

6 Grudnya17

6 Grudnya18

6 Grudnya19

6 Grudnya20

6 Grudnya21

6 Grudnya22

6 Grudnya23

6 Grudnya24

6 Grudnya25

6 Grudnya26

6 Grudnya27

6 Grudnya28

6 Grudnya29

6 Grudnya30

6 Grudnya31

6 Grudnya32

6 Grudnya33

6 Grudnya34

6 Grudnya35

42 група

Керівник фізичної культури та здоров’я —  Король В.О.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика