«Моя країна — Україна»

«Моя країна — Україна»

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді напередодні в училищі вихователями гуртожитку — Галиною Лисак, Надією Нагорняк, Світланою Лагич, Інною Янівець та бібліотекарем Тетяною Севериновою проведено виховний захід «Моя країна — Україна».

Захід проведено з метою формування в учнів національної свідомості, любові до України, свого народу, поглиблення та розширення знань про державні та народні символи України.

Розширюємо знання учнів про державні та народні символи України, наголошуємо на необхідності оберігати, як святиню, все те, що пов’язує нас із рідною землею.

Розширюємо зв’язне мовлення, художні здібності учнів, виховуємо любов до національних традицій, народної мудрості, повагу і бережливе ставлення до символів нашої держави.

Учасники заходу показали високий рівень національної свідомості, всі разом одягнули український оберіг — вишиванку.

Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Це — батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму народу лелека. Усі вони — наші добрі і давні символи, обереги.

Пам’ятаймо, що маючи такі чудові, прекрасні символи, український народ зумів зберегти від забуття наші пісні, легенди, думи, нашу історію та волелюбний дух.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика