Лідери училища обрані

Лідери училища обрані

Цікавою подією життя ВПУ № 42 м. Погребище стали вибори Голови учнівського самоврядування, які були організовані та проведені за всіма нормами демократичного суспільства. Процедура дотримана, як на справжніх виборах: таємне голосування, кольорові бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія, виборці.

Передвиборча кампанія кандидатів на Голову учнівського самоврядування завершилася голосуванням учнівського та педагогічного колективів.

Підсумки голосування були оголошені на загальноучилищних зборах. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом училищної виборчої комісії, за результатами головування  Головою учнівського самоврядування училища обрана учениця 33 групи Анастасія Ковальчук.

З важливою подією в учнівському житті привітала новопризначена директорка училища Тетяна Каменщук. «Заохочення учнів до участі у плануванні їхньої життєдіяльності, а саме розв’язанні трудових, соціальних, моральних питань, одне із пріоритетних завдань роботи з молоддю. Дбаємо, навчаємо, показуємо приклад успішного дорослого життя та норм поведінки, виконання своїх громадянських обов’язків та відчуття відповідальності за прийнятті рішення. Це наше завдання та обов’язок. Вітаю переможницю та щиро бажаю результативної праці, — зазначила у своєму виступі Тетяна Каменщук.

Також на зборах, шляхом голосування, було обрано Голову ради гуртожитку — учениця 33 групи Алла Яровенко та представників учнівського комітету, до якого входить п’ять осередків діяльності.

Вітаємо новообраного Голову учнівського самоврядування  Анастасію Ковальчук та Голову ради гуртожитку Аллу Яровенко з перемогою, бажаємо дівчатам впровадити політику демократичних, креативних училищних буднів, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя учнів училища.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика