Гуманітарна допомога Херсонщині

Гуманітарна допомога Херсонщині

За ініціатива Президента України, Володимира Зеленського та дорученням Начальника Вінницької обласної військової адміністрації, Сергія Борзова, минулі вихідні з Вінниччини було доставлено 8 фур гуманітарної допомоги для Херсонщини. Погребищенська територіальна громада не залишилися осторонь та долучилися до збору допомоги. Громада зібрала необхідні продукти харчування. За кошти перераховані погребищанкою, що знаходиться за межами країни, та кошти зібрані на волейбольному турнірі, було закуплено необхідний матеріал для виготовлення пічок обігріву. Викладачі та учні училища з радістю долучилися до виконання поставлених завдань – виготовили і передали 10 буржуйок.

У склад делегації були начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урздік та директорка ВПУ № 42 м. Погребище Тетяна Каменщук. Під час зустрічі з начальником Херсонської ОДА Ярославом Янушевичем були окресленні актуальні проблеми Херсонщини: відновлення електрики, нестача працівників у житлово-комунальній та соціальній сферах. Також передали слова вітання та підтримки від Народного депутата України Ірини Борзової та начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова. Херсонці подякували за доставлений гуманітарний вантаж, адже в місті та селах великий дефіцит питної води, продуктів харчування, непродовольчих товарів та ліків.

Спілкування з місцевими мешканцями було емоційно складним, адже не так легко усвідомити ті жахіття, які скоїли орки на Херсонщині. З лютого місяця – розбиті будинки, зруйновані мости, пошкоджена дорога, вбивства українців. Херсонці витримали, вижили, подолали та займаються волонтерством, ось що значить незламний дух українців. Люди цінують кожну підтримку та взаємодію – знають ціну Перемоги!

Працюємо заради життя кожного українця та відновлення України!

Дякую кожному, хто долучився до збору гуманітарного вантажу з Погребищенської громади.

Разом ми сильніші!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика