Формуємо емоційний інтелект

Формуємо емоційний інтелект

Година спілкування «Емоційний інтелект» проведена психологом училища Тетяною Нагало в рамках тижня ментального здоров’я, розкрила поняття «почуття» та «емоції». Протягом спілкування разом із учнями працювали над розвитком навичок діагностики емоційного стану іншої людини та тренували уміння виражати свій емоційний стан, контролювати емоції.

Учасники вчилися формулювати «Я-висловлювання», усвідомлюючи його важливість у побудові конструктивного спілкуванні.

Людина, яка не вміє керувати своїми емоціями, є емоційно незрілою. У міру своєї зрілості, кожен із нас повинен навчитися емоційної інтелігентності, тобто здатності без праці стримувати ті чи інші емоції.

Практикувалися в різноманітних вправах, які допомогли зрозуміти присутнім, що таке емоції і, як ними керувати, зокрема у освітньому процесі. Бо від емоційного стану залежить розумова діяльність.

Пам’ятаймо, що емоції – це більшою мірою відчуття та переживання й меншою – думки, роздуми й аналітика. Боротися з ними зазвичай означає боротися з собою, тому ми говоримо не стільки про боротьбу, як про те, що керівництво емоціями означає їх розуміння. Отож, вивчаємо, усвідомлюємо та вдосконалюємо власний емоційний світ!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика