Екскурсія у військову частину

Екскурсія у військову частину

   Адміністрацією вищого професійного училища за домовленістю з командуванням військової частини Національної гвардії України, що дислокується у Вінницької області 19 березня 2019 року було організовано і проведено екскурсію для учнів училища.

   Група екскурсантів сформована із здобувачів освіти третіх курсів. По прибуттю в розташування військової частини насамперед вразила чистота і порядок території.


   Спочатку екскурсантів в клубі ознайомили з історією створення Національної гвардії України, військової частини, призначенням та виконанням функцій по захисту національних інтересів та громадського порядку в Україні. Потім дітей ознайомили з озброєнням, засобами захисту та забезпеченням харчування військовослужбовців. Ознайомили з військовою технікою, що є на озброєнні військової частини. На кінець екскурсії дітям показали умови проживання в казармі та ознайомили з розпорядком дня військовослужбовців. Впевнений, що ця поїздка запам`ятається дітям на довго. Можливо хтось і захоче пов`язати своє життя з військовою службою, і посв`ятити себе захисту Вітчизни.


Заступник директора з виховної роботи Гикавий А.В.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика