Екскурсійна поїздка до міста Київ

Екскурсійна поїздка до міста Київ

     10.04.2019 року відбулася екскурсійна поїздка до міста Києва у Верховну Раду України за попередньою домовленістю  з депутатом Верховної Ради України 18 округу Демчак Р.Є., в якій взяли участь учні (здобувачі освіти)  ВПУ №42 м. Погребище групи № 33 за професією кухар, кондитер, під керівництвом майстра виробничого навчання Колотуцької Г.І., класного керівника Огородник Н.С. та викладача історії Олійник Л.П.

     Спочатку була проведена екскурсія по визначних місцях міста Києва, які знаходяться навколо кварталу ВР:

  • Золоті ворота – екскурсія в метро;
  • Пам’ятник коту Пантелеймону;
  • Незвичайна скульптура їжачка на пні;
  • Софіївський собор, який є складовою частиною національного заповідника «Софія Київська»;
  • Пам’ятник Ярослава Мудрого;
  • Пам’ятник Пантелеймона Куліша.

     Потім ми спустилися до пам’ятник княгині Ольги на Михайлівській площі, навпроти Михайлівського собору та відвідали національний музей  Історії України, біля якого бачили липу Петра Могили, якій понад 200 років.
     Екскурсія по Києву закінчилася біля Кабінету Міністрів, де нас гостинно зустріла помічник депутата ВР радник Юлія Сохань, яка провела нас підземними переходами до Верховної Ради, де нас зустрів екскурсовод та депутат ВР Демчак Р.Є., який розповів нам про свій шлях становлення депутатом ВР.


     Здобувачі освіти та їхні керівники були присутні на пленарному засіданні ВР і мали змогу слухати про прийняття законів важливих для нашої України.


Майстер в/н Колотуцька Г.І.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика