До Вищого професійного училища № 42 м.Погребище завітав начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов

До Вищого професійного училища № 42 м.Погребище завітав начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов

Вчора, 27 вересня, відбувся робочий візит начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова у заклади професійної освіти м.Погребища з метою знайомства з дітьми та вивчення проблемних питань в закладі.

У зустрічі прийняли участь перший заступник начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталія Заболотна, начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік, директор Департаменту гуманітарної політики Володимир Буняк, Погребищанський міський голова Сергій Волинський.

Оглянувши заклад та ознайомившись з навчальним процесом Начальник ОВА Сергій Борзов зазначив: «Коли діти отримують, окрім диплома, ще й посвідчення водія – це допоможе їм у майбутньому працевлаштуванні. В училищі № 42 дуже потужний кабінет військової підготовки. Сьогодні війна, тож базові знання із військової підготовки мають викладатися і в старших класах в закладах середньої освіти ,- це нині дуже актуально»- підкреслив він.

Крім того, Начальник ОВА зазначив, що географічне розташування Погребищенської тергромади дозволяє залучати на навчання дітей із сусідніх – Київської та Житомирської областей: «Тепер освіта працює за конкурентним принципом. Тож батьки і майбутні учні можуть обрати і заклад і умови навчання — і це дуже добре».

У свою чергу, Перший заступник Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна зауважила: «В умовах сьогодення акцент має робитися на розвитку професійно-технічної освіти, адже окрім знань, учні отримують уміння та мають змогу знайти себе в житті. Саме тому Вінницька ОВА приділяє особливу увагу розвитку професійно-технічної освіти Вінницької області».

«Вище професійне училище № 42 м.Погребище, це навчальний заклад, який призначений для навчання дітей з метою отримання робітничих професій та сумісно і здобуття повної загальної середньої освіти. Статус вищого училища надає право училищу на навчання за підвищеним розрядом порівняно з базовим та має 5 спеціальностей. В училищі навчаються талановиті учні. Серед досягнень – це переможні місця, а саме ІІ місце на Україні в заочній Олімпіаді Всесвітньої історії в 2022 році здобув Миколайчук Владислав. Учениця училища захистила Вінницьку область на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді. Маємо 4 призові місця в обласному конкурсі за професіями та в районній олімпіаді. Пишаємося талановитими дітьми та дякуємо педагогам за гарну підготовку»,- розповіла гостям директор училиша Тетяна Каменщук.

В закладі навчається 408 дітей. У гуртожитку проживає 17 сімей ВПО (34 особи, з них 8 дітей). На разі підписано угоду про співпрацю з БО «Лікарі без кордонів» та SDINGO Branch ACTED, в рамках якої закуплено та передано для користування ВПО матеріали для ремонту кімнат.

В ході зустрічі гості познайомилися з матеріально-технічною базою навчальних кімнат, поспілкувалися з учнями та обмінялися досвідом професійної роботи з викладачами закладу. Також були окреслені проблемні питання, серед яких необхідність осучаснення матеріальної бази навчальних кімнат, місць дозвілля в гуртожитку.

Сподіваємося, що такі візити будуть звичною практикою робочих візитів керівництва обласної та районної військової адміністрації з метою розширення спілкування з дітьми та своєчасної реалізації їхніх потреб. Детальніше читайте за посиланням: https://bit.ly/3BPDrpG

Залишити коментар

Яндекс.Метрика