ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Вже вдев’яте воно приурочено початку Помаранчевої революції і революції Гідності.

«Цьогорічне відзначення Дня Гідності і Свободи, на жаль, відбувається в умовах війни. Ми вистояли на Майдані, тому і переможемо у війні.  Віримо, що переможний Дух – дух Свободи, ті цінності та чесноти, які загартовувалися під час революції Гідності та Свободи, приведуть Україну до Перемоги» — зазначила директорка училища Тетяна Каменщук.

В рамках відзначення даного свята в училищі  відбулися виховні та інформаційні години. Зокрема, викладачка історії Лариса Олійник провела у 14 групі патріотичний урок «Вільні творять майбутнє».

Цікавою та змістовною була відеопрезентація викладачки «Історія революції зблизька». Учні обговорили цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які сьогодні воюють Захисники та Захисниці  України, а саме: незалежність та територіальні цілісність, волю, Соборність, Гідність України та українців.

Учні з цікавістю складали  портрет гідної людини та писали листи у майбутнє.

З кожною новою річницею ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Євромайдан вже стан історією, відійшов на другий план на тлі агресії ворога. Тому дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, трагедії і Перемоги того часу та Перемоги, що наближається.

Слава Україні! Слава Героям!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика