ДЕНЬ ФІЛОЛОГА

ДЕНЬ ФІЛОЛОГА

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. Ця велика область знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Любов до слова, а саме такий сенс в перекладі з давньогрецької означає поняття філологія, стало хорошим фундаментом для багатьох випускників та викладачів філологічних факультетів.

Своє професійне свято — День філолога, ми відзначаємо 25-го травня. День філологів давно перейшов кордони багатьох держав і по праву його вже можна назвати міжнародним професійним святом фахівців, які представляють ті науки і напрямки, які в своїй сукупності об’єднує філологія. Лінгвісти і літературознавці, вчителі та викладачі в галузі літератури і мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність з філологією — це надзвичайний колір будь-якої нації. Вони щодня стоять на варті наших культурних і духовних цінностей, не дозволяючи неуцтву проникати і пускати своє коріння в середовищі нашого підростаючого покоління, допомагають сучасному суспільству зберігати актуальні знання, протидіючи плутанині і втрати смислових зв’язків нашої власної культурної традиції.

У День філолога ми приєднуємося до всіх привітань, які йдуть на адресу всіх наших фахівців! Бажаємо Вам успіхів і здоров’я, радості та щастя! Ваша робота і Ваші зусилля відкривають для здобувачів освіти нові горизонти, служать зразковим прикладом глибоких пізнань для наших учнів та нащадків, збагачують і надають особливу яскравість для всього нашого суспільного життя! З професійним святом Вас!

Слів прекрасних Ви майстри, культурна підмога,
Нехай легкою буде філологам дорога!
Ми вітаємо з Вашим днем, шлем палкий Вам привіт!
Салюти в Вашу честь хай лунають гучно на весь світ!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика