Цікаві досліди з хімії та фізики.

Цікаві досліди з хімії та фізики.

   Усі діти полюбляють усілякі досліди й мріють відчути себе трішки чарівниками. Учні переймаються навіть маленькими дослідами, якщо вони зробили самі. Користі від таких дослідів багато: по – перше вони на якийсь час відірвуться від  монітора і з подивом зрозуміють, який великий і загадковий світ навколо нас; по-друге, на практиці легше зрозуміти фізичні, хімічні явища, по-третє, це велике здивування учнів результатами досліду.

Навчання через експерименти і застосування знань на практиці, було зроблено  під час проведення  цікавих дослідів з хімії та фізики.

   Проведення цікавих дослідів з фізики та хімії для наших учнів показали, що наука – цікава річ і варто нею займатися, тому що проведені досліди супроводжувались поясненням з наукової точки зору, але досить простою «зрозумілою» мовою, цікавими фактами про речовини, що використовувались в ході експерименту.

   Показуючи учням різні цікаві експерименти, сподіваємось на їх бажання детальніше пізнавати фізичні явища та хімічні процеси, які відбуваються навколо нас.


Голова методичної комісії природничо-математичного циклу Лошак Г.А.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика