Чергова перемога «Youth says»

Чергова перемога «Youth says»

Працювати у діалозі з молоддю училища завжди було пріорітетом Вищого професійного училища № 42 м. Погребище. Саме тому, як тільки  з 01 по 28 лютого 2022 року було оголошено обласний конкурс соціальних відеороликів «Youth says» (Молодь говорить) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, ми без зайвих вагань взяли в ньому участь.

Конкурс проводився з метою привернення уваги  молоді  до соціальних небезпек та сприяння підвищенню рівня інформованості здобувачів освіти щодо алгоритму безпечної поведінки в разі потрапляння в небезпечні ситуації.

Головним героєм конкурсного соціального відеоролика під назвою «Говорити «Ні» — найцінніше вміння сучасної молоді» являється учень 23 групи Хуторний Павло, керівниками проекту є викладач інформатики Кияниця Наталя та практичний психолог Нагало Тетяна.

На підставі аналізу відповідно критеріїв оцінювання конкурсна комісія вирішила визнати представлену роботу як таку, що заслуговує нагородження її дипломом ІІ ступеня Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, у номінації «Небезпеки, пов’язані з вживанням речовин, що руйнують організм людини».

Щиро вітаємо з перемогою учня 23 групи Хуторного Павла  та керівників проекту Кияницю Наталю та Нагало Тетяну і бажаємо подальших творчих успіхів.

Відзначаємо важливість проведення даних конкурсів для підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації здорового способу життя. Вашій увазі пропонуємо переглянути дану творчу роботу.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика