Будь господарем на своїй землі!

Будь господарем на своїй землі!

Саме такий виховний захід, провели майстер виробничого навчання Микола Лошак та класний керівник Олександр Ковальчук, спільно зі своїми вихованцями, учнями 31 групи з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів».

Досить інформативною була розповідь про видатного помолога, плодовода, українця Левка Платоновича Семеренка. Переглянуто відеоролик про легендарного земляка, вінничанина, бійця Збройних сил України Олександра Петлінського, що є світовим рекордсменом з ураження броньованих цілей з джавеліна. Бажання Олександра в мирний час посадити яблуневий сад стало мотивацією для наших активістів.

Протягом спілкування обговорювалися екологічні проблеми забруднення грунтів, екоцид навколишнього середовища, як негативний наслідок війни.

Директорка училища Тетяна Каменщук відзначила ініціативу учнів та їх наставників, подякувавши їм за працю та вагомий внесок в омолодження саду училища. Тетяна Каменщук додала: — «Досить важливо навчати наших учнів підтримувати екосистему та безпосередньо впливати на її урізноманітнення, висаджуючи як плодові так і хвойні дерева».

На минулому тижні, при сприятливих погодніх умовах, учні зі своїми наставниками,  зробили добру справу, висадивши фруктову алею з  12 саджанців яблунь, груш, айви та слив.

З часом кожен із цих юнаків створить власну міцну українську сім’ю, побудує затишний дім і обов’язково висадить свій квітучий сад. А сьогодні, висадженні ними деревцята, стануть окрасою училища та їхні плоди смакуватимуть майбутнім учням, що дякуватимуть тим, хто висадивши дерево, продовжив йому життя.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика