Байдужість – це проблема чи норма життя?

Байдужість – це проблема чи норма життя?

Байдужість – це проблема чи норма життя?
Дуже часто ми можемо почути від людей старшого віку, що раніше люди були більш довірливими й уважними, частіше допомагали одне одному, а тепер багатьох виховують так: покладайся лише на себе, нічого для інших задарма не роби, допоможеш іншому – відбереш у себе. Людям чомусь дуже бракує вміння співчувати, радіти чи переживати за ближніх, а не лише за себе…

Сучасне покоління виростає під впливом усіх досягнень технічного прогресу (телевізора, комп’ютера, інтернету тощо) , воно огорнуте цілковитою байдужістю до всього справжнього, щирого і справді вартого уваги. Все реальне ми підмінюємо віртуальним, чимось неіснуючим, а це часто дуже болісно позначається на наших відносинах навіть із найріднішими людьми.

1

То чи справді це проблема лише нашого часу, та й чи взагалі це проблема?.. У будь-якому разі байдужість існує, а щоб її подолати, найперше треба почати про неї говорити… 11.12.2017 року вихователем Лисак Г.І. в читальному залі гуртожитку була проведена відкрита виховна година на тему «Байдужість – це проблема чи норма життя?». Мета виховної години: виявити причини появи байдужості та її характерні ознаки, визначити який негативний наслідок залишає байдужість у повсякденному житті людини. На виховній годині були присутні учні 11гр., 13гр., 22гр., 23гр., 35гр.

 Учні 11 гр. Табуровський Дмитро, Репецький Сергій взяли участь в тренінгових вправах «Увійди в становище іншого», «Прогнозуємо вчинок», а Турлевська Юлія – 35гр., Сорокіна Тетяна – 23гр. активно брали участь в обговоренні даної теми, висловлювались із запропонованих питань щодо людської порядності та байдужості.

2

Вихователь Лисак Г. І.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика