Педагогічні читання 2022

Педагогічні читання 2022

Ось уже і минає другий тиждень 2022 року. Педагогічний колектив училища планомірно готується до початку ІІ семестру. Дооснащуються новим обладнанням лабораторії електромонтерів та електрогазозварників, доповнюються методичним забезпеченням кабінети загальноосвітньої та спеціальної підготовки. Викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі працюють у профільних методичних комісіях.

Методистом училища організовано і проведено секційні та загальноучилищні педагогічні читання. Цьогорічна тематика була сконцентрована на темі «Змішане навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти». Членами творчої групи, яку склали викладачі: Абрамович-Тлустенко Л. Л. та Краснюк О. В. було проведено детальний аналіз технології змішаного навчання, запропоновано актуальні форми роботи педагогам з навчальними групами, а методист училища Семко О. М. підсумував досвід роботи педагогічного колективу, який може дієво бути адаптованим до майбутніх новацій, зокрема і при використанні змішаного навчання у закладах професійної (професійно-технічної освіти).

На передодні заключних Новорічно-Різдвяних свят хочеться побажати всім працівникам ВПУ-42 гарного настрою, позитивних емоцій та достатку в родинах.

Сійся, родися, жито, пшениця, всяка пашниця,

На щастя, на здоров’я та на Новий рік.

Щоб уродило краще, як торік,

Будьте бадьорі, весело зустрічайте 2022 рік!

Семко О. М. – методист училища

Залишити коментар

Яндекс.Метрика