22 грудня – День енергетика

22 грудня – День енергетика

Щорічно, цього дня, в нашій країні відзначають професійне свято працівники, які мають безпосереднє відношення до галузі енергетики. Це робітники електромонтери, інженери-електрики, диспетчери електричних систем,  і зрештою, – всі хто працює чи в майбутньому працюватиме в цій галузі.

З нагоди свята, адміністрація училища та педагогічний колектив вітає майстрів виробничого навчання, здобувачів освіти і викладачів закладу з професійним святом! Бажаємо Вам вагомих професійних здобутків, успіхів у навчанні та виробничій діяльності, і головне: щоб ваша роботи приносила кожному з вас наснагу та задоволення.

У нашому училищі здобувачі освіти оволодівають фахом електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування ІІ та ІІІ розрядів. До їх послуг сучасні лабораторії, які оснащені необхідним обладнанням, пристроями та інструментами. Приємно відзначити той факт, що наразі проходить оновлення новими пристроями лабораторія №1, яка монтується майстрами виробничого навчання та здобувачами освіти ІІ курсу. Сподіваємось, що і надалі, професія електромонтера буде популярною серед майбутніх абітурієнтів, які з радістю оволодіватимуть нею в нашому училищі.

Ворчинський О. В. – голова профільної методичної комісії

Залишити коментар

Яндекс.Метрика