10 жовтня відзначаються 135 роковини з Дня народження видатного українського поета, неокласика, літературознавця, відданого патріота Михайла Драй-Хмари.
Не залишилися осторонь і вихованці ВПУ-42. У 22 групі під керівництвом викладача української літератури та мови О.Я.Маркітан пройшла виховна година на тему «П’ятірне гроно». Здобувачі освіти по даній темі підготували цікаві повідомлення про письменника. Адже постать Драй-Хмари на українському культурному просторі унікальна. Радянська влада небезпідставно вважала його своїм ворогом, а тому відправила до списку жертв сталінського режиму. Для кращого ознайомлення учні переглянули відеоматеріал» Розстріляне відродження» та прослухали поезії: «Я світ увесь сприймаю оком» та «Лебеді».
У підсумку було зазначено, що «Київські неокласики» — високоосвічені люди свого часу. Вони дбали про загальнолюдські мистецькі цінності, намагаючись уберегти їх від впливу більшовицької ідеології, несмаку й скороминущої буденності. В українській літературі неокласики започаткували поезію нового типу, високого стилю, аристократичну за духом, вільну від сентиментів і народницьких мотивів. «Любов до слова», до строгої форми, до великої спадщини світової літератури» — естетична концепція неокласиків, сформульована М.Т.Рильським.