Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу.

Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу.

Початок березня в Україні часто називають Шевченковим. Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави, виразником власних сподівань і прагнень.

Викладачка української мови та літератури Олена Маркітан готуючись до сьогоднішньої виховної години розширила знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка.

Ведучі провели паралель творчості митця та весни, яка оновлює природу, а поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Художній керівник Вікторія Джура, підготувала з учасниками художньої самодіяльності, надзвичайно чутливе хореографічне виконання під назвою «Думи мої, думи …

«Від впливом прослуханої поезії Великого Кобзаря, у виконанні учнів ІІІ курсу, у багатьох виникло бажання читати твори Т.Шевченка, збагачуючи власний словниковий запас.

Учасники заходу розвивали власні творчі здібності та висловлювали любов до національної культури.

Гордість за Україну та за її національного генія Тараса Григоровича Шевченка, переповнює наші серця. Саме він повернув нашому народу його голос – українську мову. Сьогодні, на виховній годині, всі разом ми вшанували пам’ять національного генія, народного поета України.

З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Шевченкового слова, вихователем Надією Нагорняк, було проведено виховний захід «Вклонімося Кобзарю!» і в гуртожитку училища.

Приємно відмітити, що учні активно долучилися до відзначення Шевченківських днів.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика