Фінальні змагання з баскетболу 3х3 (стрітбол) у програмі Спартакіади учнів закладів професійної, професійно-технічної освіти у Вінницькій області, серед юнаків та дівчат

Фінальні змагання з баскетболу 3х3 (стрітбол) у програмі Спартакіади учнів закладів професійної, професійно-технічної освіти у Вінницькій області, серед юнаків та дівчат

17 листопада в м. Вінниця, відбулися фінальні змагання з баскетболу 3х3 (стрітбол) у програмі Спартакіади учнів закладів професійної, професійно-технічної освіти у Вінницькій області, серед юнаків та дівчат.

Директор училища Каменщук Тетяна, яка підтримала бажання учнів приймати участь у змаганнях, особисто вболівала за учнів та відмітила високу майстерність хлопців у подачі м’яча.

До команди юнаків училища увійшли: Максим Ситнюк (16 група), Ярослав Січкар (42 група), Дмитро Гринчук (42 група) та Олександр Малярчук (15 група).

Наші хлопці ввійшли в десятку найсильніших в області.

Команду дівчат представили кращі представниці спортивного напрямку — Тетяна Суремко (41 група), Анна Гасюк (41 група), Анна Сидорук (33 група), та Валентина Суремко (24 група).

Наші дівчата показали досить видовищну гру, що вразила навіть суддів, прорвавшись у півфінал, закинувши до кільця чотири м’ячі поспіль з-за лінії двохочкового кидка. Навіть травма, однієї учасниці, не зупинила команду на шляху до перемоги.

Отож, вітаємо команду дівчат — команду переможців, за зайняте ІІ місце в обласних змаганнях!

Дякуємо за професійну підготовку молоді викладачу Олександру Колосівському.

Фізична активність та фізична підготовка молоді є пріоритетними завданнями в освітній діяльності.

Вперед до нових звершень та подальших перемог на спортивній ниві!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика