10 років — зустріч випускників!

10 років — зустріч випускників!

10 років — зустріч випускників!
Суботнього літнього дня з’їхалися до ВПУ 42 випускники 2013 року за спеціальністю «кухарі, кондитери».

Щасливі сльози, посмішки, здивування, обійми, поцілунки – усе злилося у єдиний гамір.

Зустріч з одногрупниками, які навчалися по професії кухар, кондитер у недалекому 2010-13 роках — незабутня. Вона повернула присутніх у ті незабутні роки, спогади, які збережені в пам’яті.

10 років життя пролетіли за мить. Так швидко йде час, та запал, енергія і блиск в очах не втратився. Зустрілись такими ж юними і молодими, щоб поділитися досягненнями та нагадати спогади студентського життя.

У світ широкий кожен пішов своїм шляхом. Хтось має досягнення по професії, хтось – більше приділив часу створенню сім’ї, та це не затьмарило радості від зустрічі.

З великою шаною та вдячністю згадали випускники своїх вимогливих і справедливих педагогів.
Низький уклін Вам, дорогі вчителі, за науку, яку й до цих пір, пам’ятаємо і несемо в своїх думках. Найбільше уваги приділили та подякували учні своїм наставникам — майстру виробничого навчання Людмилі Очеретяній та класному керівнику Галині Лошак.

Сподіваємося, що кожен випускник залишить надовго в своїй душі теплий спогад про таку чудову зустріч і віримо, що наступна зустріч через 5 років подарує ще багато нових вражень. На заваді не стануть, ні далека відстань, ні примхи погоди.

Щасти вам у житті, дорогі випускники і до нових незабутніх зустрічей!

Залишити коментар

Яндекс.Метрика