1 вересня 2016 р.

1 вересня 2016 р.

1 вересня у Вищому професійному училищі №42 м. Погребище відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань та початку нового навчального року. Першокурсники та їх батьки, учні старших курсів, педагогічний колектив та адміністрація училища зібралася на святкову лінійку.

Спочатку із привітаннями до усіх звернувся директор училища Огородник Сергій Васильович, який попросив усіх вшанувати пам’ять хвилиною мовчання загиблих погребищан та випускника нашого училища в зоні АТО.  Також за доброю традицією він вручив пам’ятні нагороди працівникам та учням училища за вагомі здобутки у професійній діяльності та сумлінну працю під час виконання літніх сільськогосподарських робіт. Грамотами та грошовими преміями від фермерських господарств Погребищенського та Оратівського районів нагороджені учні: Валентин Табуровський, Віталій Вусатий, Іван Марченко, Валентин Карчевський, Віталій Мартинюк, Євгенія Підіпригора. Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної Державної адміністрації відзначено викладачів училища — Степана Юліановича Пашковського та Галину Андріївну Лошак, майстра виробничого навчання Леоніда Петровича Філіповського. За зайняте друге місце в обласній спартакіаді з фізичного виховання грамоту та кубок отримали викладач фізичного виховання Василь Олександрович Король та капітан команди Марина Васюра. Почесними грамотами за вагомі здобутки в навчальній та творчій роботі відзначено Олексія Цигана, Самуїла Дудника та Валентину Семко.
Першокурсники привітали усіх зі святом співаючи пісню. Старшокурсники, в свою ж чергу, вручили першокурсникам пам’ятки-настанови. Батьки учнів перших курсів привітали усіх з днем Знань та пригостили смачним короваєм.
Зі сцени лунали пісні, поздоровлення, гумор…. Навкруги була атмосфера добра та тепла, у присутніх залишилося багато позитивних емоцій. Завершилося свято дзвоником, що запросив учнів на перший урок.

1 вересня 2016

1 вересня

Вересень 2016

Перше вересня 2016 р.

1Veresnya5

1Veresnya6

1Veresnya7

1Veresnya8

1Veresnya9

1.09.16

1 вересня

Мирошниченко Т.В.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика