Методична робота

Методичною роботою училища керує методист, який має в своєму розпорядженні методичний кабінет, в якому зосереджена вся необхідна документація з напрямків методичної роботи.

Методична робота базується на основі розробленого і схваленого педагогічною радою училища плану роботи на навчальний рік.

Педагогічний колектив училища працює над єдиною методичною метою: «Впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, як складової умови підвищення якості професійних знань».

В училищі працюють такі методичні комісії та їх склад:

1. Методична комісія з професії «Кухар. Кондитер».

Голова комісії — майстер виробничого навчання та викладач Колотуцька Г.І.

Члени комісії:

— Годонюк Н.І. – майстер виробничого навчання

— Очеретяна Л.А. – майстер виробничого навчання, викладач

— Сіренко Л.М. – майстер виробничого навчання, викладач

— Шиян О.А. —  майстер виробничого навчання, викладач

 

2. Методична комісія з професії «Електромонтер та газоелектрозварник».

Голова комісії — викладач —  Ворчинский О.В.

Члени комісії:

— Товстенчук В.В. – майстер виробничого навчання

— Філіповський Л.П.– майстер виробничого навчання

— Матвійчук О.Г.– майстер  виробничого навчання

— Нагало О.В.  – майстер  виробничого навчання

— Машталір С.В. — майстер  виробничого навчання

— Семко О.М. – викладач

— Джура А.І. – викладач

 

3. Методична комісія з професії тракторист машиніст с\г виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів

Голова комісії – Погорілий С.Т. — викладач 

Члени комісії:

— Ковальчук О.І.- викладач

— Касіч Ю.О., Лошак М.І., Хоменко О.Л., Задернівський В.С., Поліщук П.І., Годонюк Ю.О., Карунець А.П., Заєць О.В., Новіцький Д.В. — майстри виробничого навчання

 

4. Методична комісія класних керівників

Голова комісії – Дідик Л.В.  – викладач

Члени комісії:

—  Джура А.І., Ворчинська В.І.,  Лавренчук О.П., Мирошниченко Т.В., Прядун Л.Ю.,  Артемчук А.В., Ворчинський О.В., Маркітан О.Я., Лошак Г.А., Джура А.І. – класні керівники.

 

5. Методична комісія природничо-математичного циклу

Голова комісії  — Лошак   Г.А. – викладач хімії

Члени комісії:

— Дідик Л.В. – викладач математики, інформатики

— Лавринчук О.П. – викладач біології, географії

— Ворчинська В.І. – викладач фізики

— Артемчук А.В. – викладач

— Кияниця Н. М. – майстер виробничого навчання, викладач

 

6. Методична комісія гуманітарного циклу

Голова комісії  —   Мирошниченко Т.В.   — викладач англійської мови

Члени комісії:

— Присяжнюк А.В. – викладач іноземної мови

— Прядун Л.Ю. – викладач історії

— Маркітан О.Я. – викладач української мови та літератури

— Скарбовійчук Т.В. — викладач зарубіжної літератури

— Демиденко В.Г. – викладач історії

 

7. Методична комісія вихователів, викладачів фізичного виховання, художніх керівників та бібліотекарів

Голова комісії  — — Лисак Г.І. — вихователь

Члени комісії:

 Лагич С.О., Нагорняк Н.І, Швабська І.Л. – вихователі

Северинова Т.А. — бібліотекар

— Король В.О., Пашковський С.Ю. – викладачі фізичного виховання

— Голумбієвський А.П. — заступник з ВР

— Павлик Н.В. – художні керівники

— Нагало Т.Ш. – практичний психолог

 

Залишити коментар

Яндекс.Метрика