Гуртожиток

Гуртожиток — другий дім!

Для здобувачів освіти, які навчаються у Вищому професійному училищі № 42 м.Погребище гуртожиток стає другою домівкою. Гуртожиток, що знаходиться на території училища повністю відповідає сучасним вимогам.

Проживання в гуртожитку для учнів безкоштовне.

Проектична потужність гуртожитку – 360 осіб.

Кількість учнів, що фактично проживають в гуртожитку 265 учнів.

Створені всі умови для проживання і підготовки до занять.

У гуртожитку замінені усі вікна на пластикові і проведено утеплення фасаду.  На вході проведено якісний ремонт: покладено плитку, зроблено нові сходи.

У гуртожитку ведеться відеоспостереження, наявна для учнів безкоштовна інтернет мережа  на кожному поверсі.

В гуртожитку училища розміщено 92 жилих кімнати, які обставлені новими меблями та усім необхідним для комфортного та безпечного проживання. Учні проживають  на 2, 3, 4 поверхах. По лівій стороні гуртожитку мешкають дівчата, по правій – хлопці. Учні  живуть дружно: по 2, 3, 4 у кімнаті. Одним із пріоритетних напрямків роботи в учнівському гуртожитку є створення комфортних житлово-побутових , культурних умов проживання наших учнів.
Житлові кімнати умебльовано, забезпечено м’яким інвентарем (ковдрами, килимками на стіну та підлогу). З кожним навчальним роком життя в гуртожитку стає кращим, комфортнішим. 

На кожному поверсі зроблено ремонт коридорів, секцій, кімнат відпочинку, кухонь та санвузлів. На першому, другому і третьому поверхах, як для хлопців так і для дівчат знаходяться душові кімнати з ремонтом.

Добре обладнані в гуртожитку кімнати відпочинку, які знаходяться на кожному поверсі, як у дівчат, так і у хлопців. Вони оснащені гарними м’якими куточками, стільцями, столами, тумбочками та телевізорами. У них учні відпочивають, переглядають програми телебачення, займаються в гуртках за інтересами.

На першому поверсі знаходиться читальний зал з бібліотекою. У вільний від навчання час, учні розширюють свій інтелектуальний рівень шляхом відвідування бібліотеки. У читальному залі зроблено  ремонт, закуплено 5 комп’ютерів, які  підключені до мережі Інтернет, зал забезпечено новими стільцями, столами, телевізором та принтером. Тут учні займаються самопідготовкою, працюють на комп’ютері, підвищують свій інтелектуальний рівень.  

Також знаходить кабінет психолога, кабінет медсестри з ізолятором, пральня.
У пральній учням надається можливість прати та прасувати.

А ще у гуртожитку є спортивна зала, облаштована сучасними тренажерами і усім необхідним для  занять фітнесом, тому учні залюбки її відвідують.

Облаштована швейна майстерня для ремонту одягу, якою користуються учні та працівники закладу.

 

На території  Вищого професійного училища  №42 знаходяться гуртожиток, який повністю відповідає сучасним вимогам. Він  розрахований на 360 місць, тут створено учням всі умови для проживання і підготовки до занять.  У гуртожитку  розміщені бібліотека з читальним залом, де є сучасні комп’ютери, що під’єднані до мережі Інтернет, кабінет психолога, медичний кабінет з ізолятором.

Gurtogytok
Gurtogytok1

Gurtogytok2

Gurtogytok4

Gurtogytok5
Gurtogytok6

Gurtogytok7
Gurtogytok8

Gurtogytok9

Gurtogytok10

Gurtogytok11

Gurtogytok12

Поряд із створенням комфортних умов проживання важливе місце відіграє і організація виховної роботи, яку проводять вихователі гуртожитку.
Свою діяльність вихователі спрямовують за основними напрямками виховної роботи: громадянське, правове, трудове, моральне виховання, формування здорового способу життя, художнє, естетичне та екологічне виховання, родинно-сімейне виховання, сприяння творчому розвитку особистості.
Важливу роль у виховному процесі гуртожитку відіграє учнівське самоврядування, яке є справжньою школою громадянського виховання, формування в учнів почуття самостійності, відповідальності, дисциплінованості. Таким дієвим органом учнівського самоврядування є Рада гуртожитку, яка забезпечує залучення учнів до змістовної суспільної роботи, до реального управління організацією навчального та виховного процесу, житлово-побутової діяльності, змістовного дозвілля.

Gurtogytok13

Виховний процес організовується згідно планів роботи училища, гуртожитку на рік, а також поточних планів (на місяць, тиждень, день).
Головний принцип планування виховної роботи в гуртожитку заключається в тому, щоб вона була логічним продовженням навчально-виховного процесу в училищі, тісно пов’язана з навчанням та позаурочною діяльністю учнів.Під час планування виховного процесу вихователі постійно шукають нових підходіву вихованні, які відповідали б потребам розвитку і формуваннюсоціально-активноїі національно-свідомої особистості, здатної до саморозвитку та самовдосконалення.Тому у своїй роботі з учнями  вихователі використовують такі форми і методи виховання: виховні години,тематичні вечори, бесіди, лекції, відверті розмови, конкурси дитячих малюнків, плакатів, виставки, гурткову роботу.

Gurtogytok14

В Раді гуртожитку працюють учні, які розподілені по секторах: навчальний, санітарно-побутовий, культурно-масовий, інформаційний.

Положення про учнівський гуртожиток ВПУ-42 м. Погребище

Внутрішній розпорядок роботи гуртожитку ВПУ-42 м. Погребище

ПОЛОЖЕННЯ
про організацію чергування учнів на поверсі гуртожитку вищого професійного училища №42 м. Погребище

І. Загальні положення
1.1. Черговий учень на поверсі гуртожитку здійснює функції з виконання «Положення про учнівський гуртожиток ВПУ№42 м.Погребище», «Правил внутрішнього розпорядку в учнівському гуртожитку ВПУ№42 м.Погребище», та забезпечує виконання режиму дня мешканцями гуртожитку, організовує та проводить заходи з дотримання належного санітарного стану на поверсі.
1.2. Чергування в гуртожитку здійснюється згідно з графіком, складеним вихователем.
1.3. Черговий учень під час чергування безпосередньо підпорядковується коменданту гуртожитку, а у вечірні години- вихователю.

II. Обов’язки чергового по поверсі
2.1. Вихователь призначає чергового учня згідно з графіком чергування, який складається на місяць.
2.2. Черговий учень приступає до чергування,чергує і звітує:
— у вечірній час з 20:00 до 22 .00, звітує вихователю;
— у ранній час з 08.00 до 09.30, звітує коменданту..
2.3. Черговий учень по версі:
— виносить сміття з поверху до 21.00.години.;
— миє підлог в коридорі;
— миє підлогу в туалеті, прибирає унітази та умивальники;
— підмітає сходи від свого поверху до наступного(нижчого).
2.4.Комендант гуртожитку проводить інструктаж з охорони праці під час чергування учнів.
2.5.Вихователь та комендант безпосередньо несуть відповідальність за організацію та виконання обов’язків чергового, особливо звертають увагу на стан техніки безпеки, електробезпеки, пожежної безпеки гуртожитку, слідкують за доцільністю витрат енергоносіїв (електро- , тепло- , водопостачання) по кімнатах загального користування та блоках.
III. Права чергового учня по гуртожитку

ІІІ. Черговий учень має право:
3.1. Вносити пропозиції щодо поліпшення організації чергування.
3.2. Клопотати про своєчасне забезпечення чергових інструментами та іншими необхідними засобами для якісного чергування.

ІНСТРУКЦІЯ
для чергового учня на поверсі гуртожитку ВПУ «42 м.Погребище

• прибирання гуртожитку проводиться щоденно- черговим на поверсі та додатково 1 раз на тиждень (санітарний день – середа) всіма жителями гуртожитку);
необхідне приладдя для прибирання приміщення:
٭ відра;
٭ швабри;
٭ ганчірки;
٭ хлорка;
٭ миючий порошок;
٭ мило.

При щоденному прибиранні чергові повинні проводити:
• вологе прибирання (вранішнє та вечірнє)
• виносити сміття о 07 годині 15 хвилин та до 21:00 години.

При генеральному прибиранні повинні:
• вимити панелі, двері, підлогу порошком;
• вимити житлові кімнати, кімнати відпочинку та побутові кімнати, блоки;
• вимити вікна, підвіконня;
• зняти павутиння зі стелі;
• протерти плафони.

Договір на поселення в гуртожиток

Заява на поселення

Анкета для учня, (учениці), що поселяється у гуртожиток

Ордер на поселення

Положення про конкурс «Краща кімната та поверх»

1 Коментар до сих пір

Dan SamaОпубліковано  2:21 пп - Авг 15, 2022

Я перечитав усе, що написано на данному сайті, і так чесно сказати, нічого непотрібного, все те що має знати учень про обов’язки: свої, педагогів та вихователів.
Також хочу відзначити те що дуже добе укомплектований режим дня.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика