Відбулося планове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу на чолі із керівником Абрамовач-Тлустенко Лілією та методистом училища Семко Олександром.
Члени комісії розглянули результати проведення І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад із предметів суспільно-гуманітарного циклу, обговорили можливі стратегії роботи із невстигаючими учнями.
Також усі присутні прослухали доповідь Олійник Лариси, викладачки історії та права, на тему «Формування історичних уявлень здобувачів освіти: практичні поради».
Наприкінці засідання усі члени МК розробили план роботи протягом листопада місяця, відповідно до визначних дат календаря, а також обговорили можливість проведення відкритих виховних годин.
Загалом кожен учасник отримав чіткі рекомендації щодо подальшої роботи із здобувачами освіти.
Цей День виник і заснований з ініціативи громадськості та працівників у сфері планування міст і населених пунктів з метою підвищення інтересу в галузі містобудування.
Викладачка інформатики та спецдисциплін Наталія Кияниця та викладач Вадим Вільчинський, разом із здобувачками освіти 13 групи, Пасічник Ольгою, Бондарук Софією і Коломієць Олександрою познайомили слухачів про один із добровольчих будівельних батальйонів “ДОБРОБАТ”, який допомагає постраждалим у нагальному відновленні житла та об’єктів соціальної інфраструктури на деокупованих територіях.
Волонтери «Добробату» вже успішно реалізували нагальну відбудову та розбір завалів у 87-ми населених пунктах України.
Щоденно волонтери з сімох батальйонів «Добробату» – Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей та Запоріжжя – розбирають завали та нагально відновлюють зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення будинки та об’єкти соціальної інфраструктури.
Потужна волонтерська команда вірить в силу єднання та взаємодопомогу.
Учні мали змогу переглянути коротенький відеоролик про діяльність будівельного батальйону.
Ми впевнені, що наші випускники теж прийматимуть участь у відбудові нашої країни.
Викладачкою англійської мови Абрамович-Тлустенко Лілією проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Олімпіади проводяться з метою виявлення та підтримки здібних учнів. Їхня актуальність полягає в тому, що навчання і вивчення іноземних мов, зокрема англійської, у нашій країні є державною справою і важливою складовою у формуванні інтелектуального потенціалу майбутніх поколінь.
Змагання на кращого знавця англійської мови складалася з 4 рівнів: аудіювання, читання, письмо, говоріння, перевірка умінь спілкуватися в усній формі за обраною темою.
Саме це окреслює необхідні знання, уміння і навики учнів, необхідні для участі в олімпіадах з іноземних мов.
Адміністрація та колектив Вищого професійного училища # 42 м. Погребище, від щирого серця, вітає з прекрасним ювілеєм працівника закладу Хлівного Олександра.
Ми пишаємося Вашою працею! Щиро бажаємо Вам нових відкриттів і безмежних можливостей.
Нехай кожна мить наповниться для Вас енергією, новими ідеями та зустрічами. Нехай Ваше життя стане барвистою мозаїкою, складеною з душевної гармонії, внутрішнього світла, нескінченного позитиву, і звичайно, безмежного здоров’я!