Daily Archives:11.09.2023

Знову війна принесла у наше училище нестерпне, невимовне горе і пекучий біль

11 вересня 2023 року в селі Плисків провели в останню путь нашого випускника-Захисника Нагорного Сергія Миколайовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Сергій Миколайович народився 2 грудня 1976 року в селі Плисків Погребищенського району Вінницької області. Навчався в Плисківській ЗОШ І — III ст. У 1992 році закінчив 9 класів. Навчався в Погребищенському ПТУ — 42. У 1994 році призваний на військову службу. Працював трактористом в ПСП «Плисківське». Працював охоронником у Вінниці. 23 травня 2023 року мобілізований до Збройних сил України. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини, особливо єдиного сина — велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї Героя та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Сергій Нагорний помер 31 серпня в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні від поранень, які отримав 28 серпня 2023 року внаслідок виконання бойових завдань на південному сході України. Сім’я назавжди втратила люблячого сина, батька, закоханого в життя, надійну опору та підтримку. Нехай добрий, світлий спомин про Сергія стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, однокласників, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе вашої сім’ї. Пам’ять про Сергія Миколайовича житиме в наших серцях. Він є для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради нас, заради України. Вічна пам’ять захиснику.

Поховали захисника-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.
Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.
Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!
https://www.facebook.com/groups/632134173985001/permalink/1554909105040832/

Яндекс.Метрика