Monthly Archives:Ноябрь 2022

❗️Як діяти під час сигналу “Повітряна тривога!”❗️

🔉Українці вже звикли жити в умовах війни. Але всім зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це!

❗️Тому нагадуємо, якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!” негайно слідуйте до найближчого укриття. Завчасно дізнайтеся про місце їх розміщення біля вашого будинку чи місця роботи (якщо ви досі ще цього не зробили).
🔸Якщо не встигли добігти до укриття негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтеся правилом “двох стін”.
🔸На випадок, якщо зникне зв’язок, Інтернет, світло проговоріть із близькими порядок дій та місце зустрічі. Вже зараз збережіть місця розташування Пунктів Незламності. Їх можна переглянути на сайті https://nezlamnist.gov.ua/
🔸Завантажте карти місцевості, що працюють без Інтернету. Вдома зробіть запас продуктів першої необхідності та води.
🔸Бережіть себе та своїх близьких! Не дамо ворогу шанс нас зламати! Переможемо!

МАЙСТЕР –КЛАС «ПЛАСТИЧНИЙ ШОКОЛАД»

Навчитися працювати із шоколадом мріє багато господинь. Зробити це просто, достатньо відвідати майстер-класи, проведенні нашими майстринями виробничого навчання.

Ми переконанні, що кондитерський виріб повинен бути не тільки смачним, а й апетитним, щоб у ласунів при одному його вигляді виникло бажання посмакувати десертом. Саме для  цього наші майстрині всіляко прикрашають приготовленні ними вироби кондитерського мистецтва.

Для прикладу наведено майстер-клас  «Пластичний шоколад» із виготовлення шоколадних квітів, який відбувся напередодні.  Організаторами даного дійства були майстрині виробничого навчання  Леся Сіренко та Ніна Годонюк.

«Кондитерська справа вимагає неабиякої творчості. Техніки оздоблення, що продемонстрували наші майстрині, оригінальні та сучасні. Результатом різноманітних технологій виготовлення є красиві та ніжні квіти, які можна використовувати, щоб урізноманітнити оздоблення тортів, тістечок та для оформлення подарункових шоколадних букетів» — зауважила директорка училища Тетяна Каменщук.

Майстрині досить доступно пояснили технологію виготовлення квітів із шоколаду та разом з учасниками заходу створювали кондитерські вироби. Кожен із задоволенням, власноруч виготовив собі троянду та залишив її на пам’ять, про проведений з користю час.

Хочеться відмітити гарний настрій та слова подяки з якими звернулися учасники майстер-класу до організаторів. По завершенню заходу усі присутні демонстрували приготовленні ними яскраві вироби.

Такі вироби, безперечно, стануть гідною прикрасою будь-якого десерту.

І етап Всеукраїнської олімпіади з предметів природничо-математичного циклу

Напередодні, в Вищому професійному училищі № 42 м. Погребище проходив І етап Всеукраїнської олімпіади з предметів природничо-математичного циклу.

«Учнівські олімпіади — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі училища, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. Вони є вагомим мотиватором для учнів, в напрямку поглиблення своїх знань» — зауважила директорка училища Тетяна Каменщук.

В олімпіаді приймали участь учні І, ІІ, ІІІ та ІV курсів.

Високі результати з географії показав Миколайчук Владислав, учень 41 групи, який навчається за спеціальністю «Кухар, кондитер». Учень став учасником ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, де зайняв І місце. Педагогічний та учнівський колектив вітає Владислава із високими результатами і бажає творчих злетів та майбутніх перемог.

В загально-училищних олімпіадах з біології, фізики, математики, хімії та географії учні теж із зацікавленістю приймали участь та демонстрували свій рівень знань.

Учні, що показали найкращі результати:
З математики — Тисячна Вікторія (24 групи); з інформатики та інформаційних технологій — Залюбівський Владислав (15 група); з біології – Солоданюк Назарій (11 група ); з хімії – Оранський Олексій (33 група); з фізики – Сивак Віктор (32 група).

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Бажаємо всім учасникам успіхів, нових відкриттів та перемог!

День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Знову в кінці осені стукає у наші серця трагічна дата – День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Запалити скорботну свічку та покласти квіти долучилися і працівники Вищого професійного училища 42 м. Погребище. Всі разом схилили голови та вшанували пам’ять українців, які стали жертвами геноциду, вчиненого проти українського народу.

Покладання квітів відбулося біля Пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років» в м. Погребище.

Яндекс.Метрика